הימים הראשונים לאחר הפרישה או היציאה לפנסיה הם השקט המוחלט שאחרי הסערה האמיתית. התכנונים בעיצומם, ועכשיו נותר לכם לחפש אתגר חדש עם סיפוק ורווח כספי, כזה שיאפשר לכם למצוא מקור הכנסה נוסף, מבלי לעבוד קשה. יותר ויותר פורשים וגמלאים מבינים שהריבית האפסית על ההשקעות בבנק, כמו גם הסיכונים הטמונים בשוק ההון הם אינם מקום חם לכספם. אם כך, האפיק הבטוח ביותר לאתגר, סיפוק ורווחים הוא – נדל"ן.

לעיתים נראה שתחום הנדל"ן הוא לא עוד מגמה חולפת, אלא צורך שקיים תמיד המניע את העולם קדימה, כמו גלגל שאף פעם לא מפסיק להסתובב. אנשים זקוקים לבית כדי להתגורר בו, האוכלוסייה גדלה בקצב מהיר והביקוש תמיד נמצא בשיאו.

רק לידע כללי, אוכלוסיית ארה"ב גדלה מדי שנה בכ-1%. זהו נתון מרשים בהתחשב בכך שבארה"ב האוכלוסייה מונה כ-325.2 מיליון תושבים (נכון ליוני 2017). אי לכך, הביקוש לדירות הולך וגדל. רק חכם (וזריז) יעלה על הגלגל בזמן הנכון, ירכוש דירות וייהנה מתשואות גבוהות למשך שנים רבות.

השקעה מעבר לים כפתרון מהפכני למשקיעים

אולי לא יפתיע אתכם לגלות זאת, אך הסטטיסטיקה מראה כי אחוז הגדול של אנשים שהתעשרו בחייהם – עשו זאת מנדל"ן. כפי שאמרנו, נדל"ן הוא כוח עצמתי והמוצר המבוקש ביותר בעולם.

אולם, כדי להצליח לייצר רווחים אמיתיים (ואף להתעשר) מנדל"ן, עלינו לדעת למצוא את העסקה הנכונה בזמן המדויק.

רכישת נדל"ן בארץ אינה מה שהיה בעבר. מס הרכישה, מס שבח והמחירים הגבוהים של נדל"ן בארץ גרמו לאנשים להבין שכאן הם לא יוכלו לצבור הון כפי שיכלו בעבר, ולכן כיום רבים מעדיפים להסיט את כספם אל מעבר לים. שם יוכלו לרכוש נדל"ן בעלויות נמוכות, למנף את כספם ואפילו להגיע לאקזיט הנחשק.

מדוע להשקיע דווקא בחו"ל?

צפי להתאוששות כלכלית – השקעת נדל"ן בחו"ל נחשבת לאטרקטיבית מאוד, לא רק בגלל העלויות הנמוכות וההזדמנויות, אלא משום שמדינה כמו ארה"ב ידועה בעוצמתה הכלכלית וביכולת ההתאוששות המרשימה שלה ממשברים (כדוגמת הסאבפריים).

מלבד זאת, אזרחים מקומיים מתקשים לרכוש דירות (במיוחד בארה"ב), ולכן הביקוש לדירות שכורות נמצא בשיאו.

הגירה חיובית וגידול באוכלוסייה בארה"ב – ישנם אזורים רבים בארה"ב בהם קיימת הגירה חיובית וגידול באוכלוסייה, ולכן הביקוש לדירות מעבר לים הולך וגדל.

דמי שכירות גבוהים ביחס לערך הנכס –  לא פעם שמענו על מחירי נדל"ן נמוכים באופן משמעותי שאפילו אינם מגיעים למקדמה על דירה בפריפריה. אם כך, מחירי הנדל"ן בחו"ל נמוכים באופן משמעותי, לעומת ההכנסה הגבוהה מדמי השכירות. מלבד זאת, ניתן לרכוש נכסים שערכם צפוי לעלות בעתיד וליהנות מאקזיט.

חברות לניהול נכסים – ההתלבטות העיקרית ברכישת נדל"ן בחו"ל הוא המרחק הגיאוגרפי, אולם כיום ישנן חברות המציעות שירות ניהול נכסים הכולל טיפול ואחזקת הנכס, מציאת שוכרים, טיפול בבירוקרטיה ועוד.

הבשורה כבר כאן: ידע, כלים ואסטרטגיות ליזמי נדל"ן

אין ספק שהשקעה מעבר לים היא אטרקטיבית, אולם החוליה החסרה היא "ידע השווה זהב", כזה שיאפשר לנו לבצע את הרכישה האטרקטיבית ביותר לטווח הארוך, ולעיתים גם כספי השקעה. את הידע הזה תוכלו לקבל בחבילה הממוקדת הנחשקת בעולם – Intro של רוברט שמין, מומחה נדל"ן בינלאומי ופרשן פיננסי מוערך שמכשיר כיום יזמי נדל"ן מסביב לעולם.

חבילת ה-intro לוקחת משקיעים בעלי שאיפה גבוהה ממש מהשלבים הראשונים, צעד אחד צעד עד למטרה.

רוברט שמין החל דרכו הנדל"נית בחובות ענק וכיום מחזיק במעל 1,000 נכסים ב-7 מדינות!

רוברט הינו פרשן כלכלי ב- CNN, מחבר רב המכר 'איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?!' ומעביר עשרות סדנאות ומפגשים ברחבי אירופה וארה"ב, בהם הוא חושף את השיטה הייחודית שלו 'כיצד לעשות כסף מנדל"ן ללא הון עצמי'.

בעשור האחרון מאות פורשים וגמלאים ברחבי העולם החלו לייצר כסף מנדל"ן ומצאו את התחום כסיפוק עצום והאפשרות הטובה ביותר בה יוכלו 'לתת לכסף לעבוד עבורם'.

רוברט שמין מגיע בקרוב לזמן קצוב לישראל וממשיך את פעילות תכנית הליווי היוקרתית Project X ישראל.

לדבריו, "יצרנו קהילת נדל"ן בינלאומית עם מעל 1,000 בוגרים שעושים עסקאות בשווי של עשרות מיליוני דולרים בשנה. המטרה שלנו להרחיב את הקהילה בישראל, ולאפשר לגמלאים ופורשים להיכנס לנעליהם של המשקיעים הגדולים".


אחרי שעבדת שנים בשביל אחרים, הגיע תורך להפוך ליזם נדל"ן עצמאי

ולאפשר לכסף שלך לצמוח באפיק רווחי שמאפשר הנאה ועשיה משמעותית!

השאר פרטים ונחזור אליך עם מידע נוסף >>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה