מי אנחנו

אתם יצירתיים, שופעי רעיונות, מאמינים ביכולות שלכם ורוצים להצליח. כל התכונות האלה הן הבסיס ליזמות עסקית, אולם כדי להיות יזמים מצליחים דרושים עוד כלים רבים ומיומנויות רבות. לכן אנחנו, פרויקט X,  כאן בשבילכם. מי זה "אנחנו"? שלום, נעים להכיר, אנחנו רוברט, גילעד, אורית וארז. התחלנו יחד את דרכנו המשותפת ב-2012. יחד, יצרנו תוכנית הזנק מובילה לליווי והכשרת יזמים בדרך או בתחילת דרכם, דרך מיקוד בתחום הנדל"ן ועם דגש על עקרונות יזמיים והתפתחות תודעתית.

רוברט הוא רוברט שמין, יהודי אמריקאי, יזם בנשמתו. לפני כשלושה עשורים רוברט החל לבצע פעילות עסקית נדל"נית בנאשוויל, טנסי, שם גדל. מאז, הוא מעורב ביותר מ-1,000 עסקאות ב-7 מדינות שונות והפך לאחד המנטורים העסקיים המובילים בתחום. כיום הוא נחשב מומחה ליזמות והשקעות נדל״ן, פרשן פיננסי ב-FOXNEWS ו-CNN, סופר בעל רבי מכר בינלאומיים ומרצה למוטיבציה והשקעות נדל״ן בכל העולם.

המייסדים

הצוות המייסד

פגישה בין רוברט לגילעד, אורית וארז  – שלושה יזמים ישראלים שייסדו את חברת חברת אודיו-דידאקט – הובילה ליצירת קהילה בינלאומית להכשרת יזמים. מה תקבלו מאיתנו? במשפט אחד: פרויקט X נותן לכם את כל הכלים העדכניים והמיומנויות העסקיות שמשרתות כל יזם ויזמית בעולם החדש. 

העבודה המשותפת שלנו מתרכזת בפעילות עסקית בארה"ב, ישראל, רוסיה וצפויה התרחבות בשנה הקרובה גם אל אירופה. הייחודיות של פרויקט X, מעבר להיותה מונגשת על ידי מומחה בינלאומי עתיר ניסיון, בכך שהיא שונה באופן הלמידה והליווי היזמי והפרקטי. אתם תהיו חלק מקהילה לומדת ומתפתחת ותיחשפו לתכנים ופורומים מקצועיים שיעזרו לכם לבנות עסק.

התוכנית ממוקדת בשוק הנדל"ן האמריקאי, אך רבים מהבוגרים מעתיקים את השיטה והעקרונות היזמיים הנלמדים לשווקים שונים בגזרה הבינלאומית ואפילו לתחומים עסקיים שונים לחלוטין מנדל"ן.

אנחנו נלווה אתכם בכל צעד עד לסגירת העסקה הראשונה שלכם וגם אחריה. אתם תהיו חלק מקהילת יזמים בינלאומית שדוחפת אתכם לצמיחה ושיפור מתמיד, ותמיד יהיה לכם עם מי להתייעץ – המנטורים, החברים בקהילה וכמובן איתנו – רוברט, גילעד, אורית וארז. 

פרויקט X הוא קהילה, משפחה ויחד איתנו נבטיח שתבנו משהו אמיתי – עסק לחיים.

pic 134 1 1 2
גלילה למעלה