עולמם התובעני של הייטקיסטים אינו מה שהיה בעבר, הם כבר לא רוצים לעבוד מ-8:00 בבוקר ועד 17:00, מרגישים שהם לא ממצים את עצמם, השאיפות שלהם התקבעו באזור הנוחות והם רוצים להיות יותר זמן עם המשפחה שלהם. למעשה, נמאס להם למכור את הזמן שלהם תמורת כסף והם יותר ויותר רוצים לתת לכסף שלהם לעבוד במקומם ומסיטים את מבטם אל עבר עולם הנדל"ן המרתק.

כדי להיות יזם נדל"ן אין צורך לעבוד "במשרה מלאה"

רוב ההייטקיסטים לא עושים מנדל"ן קריירה, אם כי הדבר אפשרי, אבל לא בתחילת דרכם. תחום הנדל"ן מאוד דינאמי, אינו דורש שעות עבודה רבות ולכן ניתן לשלב אותו בהתחלה יחד עם קריירה. לאחר שהם מבססים את עצמם ורוכשים כמה נכסים, הכסף מתחיל לעבוד עבורם וכך הם יכולים לעבוד כמה שעות ביום ולהקדיש את מלוא תשומת הלב למשפחתם.

אולם, לא לכל אחד יש את ההון הראשוני כדי להשקיע בנדל"ן ובדיוק בגלל זה ישנה שיטה פורצת דרך המאפשרת להשקיע בנדל"ן – ללא הון עצמי! ממש כך.

אז איך זה עובד ולמי זה מתאים?

"את קהל היעד של יזמי נדל"ן אפשר לחלק לשלושה: אנשים שעובדים בעבודה קבועה כדוגמת הייטקיסטים שרוצים לייצר הכנסה נוספת, אנשים מבוססים יותר שיש ברשותם הון עצמי ומעוניינים להשקיע בנדל"ן וצעירים ללא ניסיון וללא הון עצמי. המכנה המשותף בין השלושה הוא התשוקה העזה, השאיפות לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר והרעל בעיניים להגיע להצלחה. למעשה, תכונות אלו מניעים אותם לעשות את העסקאות המדויקות ולהרוויח הרבה כסף".

כך מסביר לנו רוברט שמין, איל נדל"ן ומומחה פיננסי בינלאומי המלמד ברחבי אירופה, ארה"ב וישראל 'כיצד לייצר כסף מנדל"ן ללא הון עצמי'.

הסיפור של שמין בהחלט מפתיע. סוג של "סיפור סינדרלה" עם סוף עוצמתי.
שמין החל את דרכו הנדל"נית בחובות ענק, פיצח את השיטה לרכישת נדל"ן בארה"ב ללא הון עצמי וכיום מחזיק ברשותו מעל 1,000 נכסים ב-7 מדינות ברחבי עולם.

אם לא די בזאת, שמין גם פרשן כלכלי ב- CNN, מחבר רב המכר 'איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?!' ומעביר עשרות סדנאות ומפגשים ברחבי אירופה וארה"ב בהם הוא חושף את השיטה הייחודית שלו.

מה בעצם צריך על מנת להפוך מהייטקיסט ליזם נדל"ן?

"לעשות עסקים ולהרוויח כסף זה לא קשה כמו שאנחנו חושבים" כך אומר שמין. לדבריו, עיקר הבעיה מקורה הוא בלא המודע. אנשים נמצאים באזור נוחות שלהם, למרות השאיפות והרצונות להצליח.

ייתכן כי הם מפחדים משינויים ואולי מערכת היחסים שלהם עם כסף קשורה בקשר הדוק למה שהם רואים מהסביבה הקרובה.

"אם אנחנו נחשפים בילדות לחוויות, אמונות ואפילו משפטים ביקורתיים על כסף או 'עשירים', סביר להניח שנגדל לחשוב שכסף הוא דבר מסוכן, לא מוסרי, לא רצוי או קשה להשגה", מסביר שמין.

מתוך אלפי סיפורי ההצלחה של התלמידים  אשר למדו את השיטה והחלו לעבוד כיזמי נדל"ן, שמין מצביע על שני דברים עיקריים שמונעים מאיתנו לייצר כסף עבור עצמינו ויקירינו:

"צריך לשנות את התפיסה שלנו לגבי כסף וצריך להפסיק לעבוד בשביל מישהו אחר. הדרך המהירה והקלה לחופש כלכלי מתחילה בבניית העסק שלך", מסכם שמין.

הכירו את חבילת Intro מבית 'פרויקט X' בהנחיית מומחה הנדל"ן רוברט שמין, ההופכת אנשים ליזמי נדל"ן מצליחים –

כדי להבטיח למשקיעים להגיע למטרות שהציבו לעצמם, שמין חושף את סיפור ההצלחה האישי שלו בחבילת ה- Intro הייחודית מבית 'פרויקט X'.

החבילה מורכבת משלושה שלבים ממוקדים:

השלב הראשון הוא כנס מעשי החושף מידע מעשי על השקעות נדל"ן מניבות.
בשלב זה שמין ילמד בדיוק מה צריך לדעת כדי להתחיל לייצר הכנסה מנדל"ן גם אם אין לך הון עצמי.

השלב השני הוא התנסות בדבר האמיתי, שהרי כיום יש לא מעט הרצאות מעשירות המספרות כיצד אפשר לעשות כסף, אולם התשוקה חולפת בתום ההרצאה, כיוון שהמאזין איזו חווה התנסות מעשית. זוהי הסיבה שבשלב זה המשתתפים ממש "לוקחים את הרכב לנסיעת מבחן" הכוללת איתור עסקאות בזמן אמת ושיחות חיות אל מעבר לים – וכל זה בהנחיית רוברט שמין וצוות התוכנית!

ויש גם בונוס…

כדי להצליח לעשות את ה'שיפט' הנדרש לעולם העסקים והנדל"ן, כל משתתף עובר מעין "מכינה" יזמית – גישה לתוכנית אימון "Get Rich With Robert". מדובר על תכנית הדרכה פרקטית ״הלכה למעשה״ המכילה 52 שיעורי וידאו, עם רוברט שמין (כולל משימות ליישום צעד אחרי צעד), בהם בניית מיינדסט עסקי נכון, התנהלות יזמית, תודעת עושר, שינוי אמונות מגבילות, יצירת תכנית פעולה לחופש כלכלי, אימוץ הרגלים של עשירים, יצירת בעלות על נכסים מניבים והרשימה עוד ארוכה.

אם מעניין לשמוע עוד ולהבין אם יזמות נדל"ן אפשרית גם עבורך, השאר פרטים ונציג יחזור אליך עם מידע נוסף >>>

]]>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה