ts2

שלום שלום!

אנחנו "הצברלינגים" –  מירב ורועי צברלינג, הורים לארבעת המופלאים שלנו: רומי, אביתר, דניאל ויעל. גרים בזכרון יעקב.

tz1

מירב מעצבת אופנה עצמאית וחולמת לשלב את התשוקה למקצוע יחד עם האהבה לסביבה, לאקולוגיה ולנושא הקיימות. רועי מוסיקאי – עובד בתחום החל מיצירה, הפקה ועד טיפול וחינוך במוסיקה. 

החל מלפני חמישה חודשים הפכנו ליזמי נדל״ן.

שינוי של 180 מעלות

לפני כשנה סיים רועי תקופה ארוכה של לימודים שדרשה מאיתנו המון אילוצים כלכליים, פחות זמן משפחה לחצים ועוד, ולאחר קבלת התואר המיוחל נוכחנו לראות שהכל נשאר אותו הדבר על אף ה ״קידום״ בעבודה, ואפילו נעשה יותר חונק…

מירב במקביל אחרי 10 שנות עבודה של להיות שכירה בתעשייה, הגיעה למעמד מוערך במקצוע, משכורת יותר טובה אבל שעות לא שעות, קושי רב באיזון בית וקריירה והרגשה שקונים את הזמן שלך וגם אומרים לך כמה הוא שווה. ואתה יודע שהוא שווה יותר.

משהו התערער בנו והבנו שכל מה שחשבנו לנכון עד כה למעשה כבר לא רלוונטי, שמעבודה קשה לא נייצר עוד כסף ובטח שלא נוכל לעזור לילדים שלנו או לעצמנו לעת הפרישה בקצב הזה. מצד אחד הרגשנו שיש לנו הכל, אבל מצד שני הרגשנו גם שאין לנו באמת את החופש שאנחנו מייחלים לו וכסף הוא אמצעי חשוב מאד ליצירת השינוי אליו אנו מייחלים.

הגענו שנינו לגיל 40 השנה והתחיל חישוב מסלול מחדש. התחלנו תהליך פנימי של שינוי לא מודע (לפחות בהתחלה). בספריה שלנו, ספרי המודעות וההתפתחות האישית נדחקו לחלק התחתון ומעליהם ישבו ספרי הפסיכולוגיה והפילוסופיה. רועי תמיד אמר שהיחידים שעושים כסף מכל הספרים האלו הם אלו שכותבים אותם אבל באותה התקופה שהשינוי צעק באמת התחלנו לנסות לעשות ולפעול באופן שונה, רועי התחיל לקרוא את ״אבא עשיר אבא עני״, המשיך עם ״איך זה שהאדיוט הזה עשיר ואני לא״ (של רוברט שמין כמובן) ומפה לשם בצירוף מקרים (או לא) נתקלנו במודעת פייסבוק שהזמינה לכנס של פרויקט X ונרשמנו. זה היה אמור להיות הדייט הראשון שלנו מאז נולדה הקטנה אבל הקורונה החליטה לבוא והשאירה אותנו בבית ☺

בכל אופן, אפילו מתוך הזום הכנס צעק אנרגיות אנרגיות אנרגיות ואנחנו נמשכנו מיד. נמשכנו לאנשים, לוייבים המטורפים ולמציאות אחרת שיכולה לקרות ולקדם אותנו לאן שאנו רוצים. אי אפשר היה להתעלם מההרגשה האחרת, מאנשים מאד מיוחדים שהיוו חלק מהצוות ומהאנשים המיוחדים שנכנסו כמונו לקהילה. בהחלט קהילה קסומה.

ברגע ששמענו את מחיר הקורס לא היינו בטוחים כ"כ אם נלך על זה, רועי בכלל חשב שזה לא הולך לקרות בגלל שבאותם ימים אמה של מירב היתה מאושפזת כמה חודשים במצב קשה מאד ובתחילת הקורס קרה הנורא מכל והיא נפטרה….

אבל לעתים אירועים משני חיים שכאלה גורמים לך להבין כמה החיים שבירים וכמה שאתה לא יודע ואין לך מושג מה יקרה מחר. אחרי שיחה אנושית אחת עם אביגיל המקסימה מירב החליטה להירשם.

גייסנו את הסכום הדרוש לקורס בהבנה מלאה שכל שקל שאתה משקיע בעצמך יכפיל את עצמו בחזרה והתחלנו את הפרויקט הנהדר.

ההתחלה

ההתחלה היתה קסומה, היא גם גרמה לנו לזמן זוגי שלא כ"כ דאגנו שיהיה בעבר ולהתמודד עם שינויים שהיינו צריכים לשנות בעצמנו כל אחד בתוכו כדי לשפר תקשורת והכלה.

כאשר התחיל שלב השיחות, רועי הפגין כישרון גדול ויצר קשרים מעולים מההתחלה. קשרים שאנחנו נהנים מהם עד היום. מירב, למרות שעובדת באנגלית כבר שנים, נתקלה בקשיים ליצור שיחות אמיתיות והרגישה שהיא לא אמיתית או מזוייפת.  כאשר התקדמנו לשלבים מעשים ומוחשיים יותר בעסקאות מירב נכנסה יותר לעניינים – אקסלים, כספים, טלפונים לבעלי המקצוע השונים, כבר היה אחרת.

ממשיכים

פתחנו חברת השקעות –  ZVERLING INVESTMENTS LLC ובזכות המתווכת המהממת שלנו ובזכותנו כמובן קיבלנו 3 עסקאות טובות. 

תוך כדי ניתוח הנתונים וחיפוש אפשרויות המימון החלנו לשתף חברים משפחה ואנשים מהקהילה על העסקאות. השיחות הפכו להתעניינויות וגילינו להפתעתנו שרבים רצו לשתף עמנו פעולה – גם חברים שלא חשבנו שהיו בכיוון.

שותפות

אחת השיחות לשמחתנו הרבה הפכה לשותפות נפלאה עם זוג שותפים נוסף מהפרויקט – ניר ומיכל המדהימים וכמו שאומרים – TOGETHER IS BETTER !

עברנו התחלה לא נעימה לאחר שהעברנו את סכום הקנייה וחתמנו על המסמכים, מתרגשים לקראת העסקה הראשונה והבעלות הראשונה – אבל בעל הדירה לא הגיע לבצע את ה CLOSING ולא ענה לטלפונים. החלטנו להמשיך הלאה למרות החוויה הלא הוגנת. שמנו את הכל בצד והמשכנו הלאה.

מה שקרה בהמשך זה שבאו עסקאות טובות יותר וכעת אנו אוחזים כבר בחמש עסקאות ונשמח לעוד ועוד 😊

החלומות

מה נאחל לעצמנו? ממממממממממ….

מאחלים לעצמנו מהיום והלאה להמשיך לעסקאות Flip ונכסים גדולים יותר.

רועי חולם להיות מנטור ולהמשיך ליצור ולממש את הכישרון המוסיקלי שלו. מעוניין באופן קבוע לתרום 10% מהרווחים שלנו בכל שנה לעמותות הדואגות לילדים ונוער בסיכון ולהקדיש זמן להדרכה, ליווי והעצמת אותם הילדים.

מירב חולמת על מרכז בריאות ובו חנות האופנה האקולוגית שתמיד חלמה לעצב, סדנאות בריאות טבעית, יוגה  ואוכל בריא. 

המטרה הגדולה ביותר היא זמן רב של משפחה עם ילדינו האהובים וזמן איכות לזוגיות, ואם אפשר לצאת לפנסיה ויפה שעה אחת קודם!

מצרפים לסיום את לוח החזון שלנו – הוא משקף אותנו ואת הגרסה היותר טובה שלנו.

נשמח להכיר אתכם באופן אישי ☺ בהצלחה חברים!

ts2

אהבתם את הסיפור של מירב ורועי? הנה ההזדמנות שלכם:

 

מחזור חדש בפרויקט X אוטוטו יוצא לדרך ואנחנו מחפשים אתכם! אלו שמוכנים לעשות את הצעד (למרות הפחד), להיפתח לשינוי ולעבור תהליך משמעותי, גם מנטלי-רגשי וגם כלכלי. אנשים שרוצים לבנות את העתיד שלהם, גם יחידים וגם זוגות 😊

אם מסקרן אתכם ואתם מעוניינים להכיר את התוכנית והצוות מקרוב, בנינו עבורכם מפגש עם חוויה מלאה מתוך התוכנית (נקרא גם TEST DRIVE"").

אתם תצאו ממנו עם התנסות מעשית בנדל"ן (יחד עם רוברט והצוות שלנו) ותחזיקו בשיטה וכלים להתחיל לפעול איתם עצמאית, או אם תרצו – תוכלו להמשיך איתנו בפרויקט X לליווי מלא, כמו שעשו מירב ורועי 😊

כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים על המפגש הקרוב

]]>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה