Depositphotos 73281703 m 2015

קוראים לי מתן פולק, את ההשקעה הראשונה שלי בשוק ההון ביצעתי לפני כ-3 שנים. אני בוגר פרויקט איקס מחזור 17, מה שאומר שהתחלתי ללמוד נדל"ן לפני שנתיים פחות או יותר. בין היתר הייתי מעורב בעוד מספר שותפויות ברבדים שונים של עבודת צוות במספר תחומי השקעות. אני לומד באקדמיה לפיננסים לקראת רישיון יועץ השקעות על מנת לנהל את כספי משקיעים ועובד על מספר פרויקטים נוספים מחוץ לתחום ההשקעות,

אה כן, ואני בן 15.

ביקשתי מקום לצאת בו החוצה ופרויקט איקס נענו לבקשתי, זכיתי בהזדמנות בצורת הטור הזה. כאשר רק התחלתי לחשוב על כתיבה הראש שלי היה מוצף ברעיונות לטור, הרגשתי שיש לי כל כך הרבה מה לומר שאני אוכל לכתוב לנצח, לצערי שם גם הייתה הבעיה שלי – לא הייתי מסוגל להתמקד על נושא אחד לכתיבת טור שלם, לאחר שהתייעצתי עם מספר חברים הגעתי לרעיון של "מיומנו של יזם צעיר" אז לא, אין לי יומן כמו שאולי השם רמז אבל מה שהשם הזה כן אומר הוא – מנקודת מבטי, גם בתור יזם, בתור בוגר פרויקט איקס, בתור תלמיד במכללה, לעיתים בתור תלמיד תיכון ולפעמים סתם זר.

לכל אחת מצורות המחשבה האלו ישנה אישיות שמאפיינת אותה, ודי שכיח לראות אותן בנפרד אך אני מאמין שהצלחתי ליצור קולאז' מאוד מעניין של נקודות מבט ואני מתכוון להשתמש בטור הזה בתור מקום לשפוך בו את הדעות והמחשבות שלי, על נושאים שביום-יום, יזמות, והשילוב המעניין שנוצר בין השניים במקרה שלי. 

באחת הטיוטות הראשונות שהכנתי כתבתי על המשמעות של הצלחה מנקודת המבט שלי, יכול להיות שזה נושא מעט עמוס לכתיבת היכרות, אבל זה כן גרם לי לרצות לדבר על המטרות שלי.

המטרות שלי בנויות בצורה מאוד שיטתית וברזולוציה מאוד גבוהה, אבל המטרה הסופית היא המעניינת באמת – ליצור השפעה על אנשים – ובצורה יותר מדויקת כשאני אומר אנשים אני מתכוון עם דגש גדול מאוד לדור שלי, יש לנו כל כך הרבה לאן לשאוף אליו, כל כך הרבה מה לעשות, דברים לתקן ודברים ליצור – בכמויות. ובכל זאת בתור דור עם כל כך הרבה פוטנציאל ואפשרויות אנחנו עושים כל כך מעט, ובאמת? אני מאמין שזה רק יחמיר.

אני רוצה לעזור לאנשים למצוא את המטרות שלהם ולהגשים אותן, כי אני מבין את הערך והמשמעות של מטרה, של דבר לקום אליו בבוקר, זה דבר מדהים שאני מאחל לכל אחד, אבל לצערי אני עוד לא מרגיש שאני במקום לעשות את זה טוב מספיק, נכון לעכשיו המטרה שלי היא להפוך למוכן מהר ככל שאני יכול תוך שמירה על איכות כדי שברגע שבו אני אדע שהגיע הרגע לעשות שינוי ולצאת החוצה בשביל לעזור לאנשים אני אוכל לעשות את זה הכי טוב שאפשרי ועם הצוות הכי טוב שיוכל לעזור לי.

ומה אני עושה בשביל להגשים את המטרה הזו?

אני משתפר כל יום, אני מכיר אנשים חדשים ויוצר קשרים אני לומד מיומנויות נוספות ואוגר משאבים נוספים על מנת להפוך לטוב ביותר, אני בוחן צרכים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת ומניע אנשים לפעולה, אני מתחיל את השינוי במעגל הקטן שלי, אני יוצר ובונה על מנת להגיע הכי גבוה שאני יכול ולוקח איתי את מי שמעוניין בכך.

אני חושב שבעזרת השימוש בטור הזה אני אוכל להסביר לכם ולעדכן אתכם בדברים שאני עושה, על האנשים המדהימים איתם אני נפגש ועל החוויה הזאת של לפעול למען מטרה שאישית אני נלהב רק מלחשוב עליה,

ומי יודע, אולי יום אחד ניפגש לאחר שנגשים את המטרות שלנו:)

]]>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה