Depositphotos 13898646 m 2015

בשבוע שעבר הבאנו לכם כאן טיפים מראיון עם אורית גאיה מור מתוך סדרת הראיונות עם מנטורים מתוכנית הליווי של פרויקט x.

בתוכנית שהתקיימה ב-27/08 השתתף שי הלוי, בוגר תוכנית הליווי ומנטור, בעל עסק להשקעות נדל״ן בארה״ב. בתוכנית דיברנו איתו על עסק נדל״ני מסוג wholesale.

לפני שנסגור את השבוע ואוטוטו לפני השנה החדשה הנה כתבה שתעזור לך להתמודד עם שינויים, מעברים ומטרות גדולות.


לקבלת ההקלטה והרשמה לתוכניות נוספות לחצו כאן

כל מטרה שתיקח על עצמך (במיוחד אם היא משהו חדש ושונה) כדאי שתעשה אותה [בהדרגתיות] אבל ממש ממש בהדרגתיות כי ככה תוכל לחצות בשלום את הגשר המיטלטל בין איפה שאתה נמצא – לבין איפה שאתה רוצה להיות.

ואם כבר מדברים על זה, אז הרבה שנחשפים לתוכן של רוברט שואלים: "באמת אפשר לעשות את המעבר משכיר או עצמאי זעיר ל- יזם נדלן במשרה מלאה?" (או השאלה שמסתתרת מאחור היא – "איך עושים את זה…?")

אז חוץ מזה שבאוקטובר הקרוב רוברט יגיע לארץ ויסביר הכל – כולל איך נכנסים לנדל"ן בלי לאבד את המכנסיים, ממש בתחילת הראיון עם שי הלוי הוא נתן שיתוף אישי שממחיש מהי *הדרגתיות* (ואיך הדרגתיות ובחינת המצב עם אצבע על הדופק עזרו לו להפוך מחובב נדל"ן ליזם מקצוען).

הנה מה שהוא מספר:

"…התחלתי את העשיה שלי בתחום בסביבות 2008-2009 כאשר הייתי בקשר עם מתווך שהציע לי עסקאות. התחלתי עם דירה קטנה לשכירות באיזור מיאמי. זה הכל. אחרי זה עשיתי עוד עסקה דומה בשביל חבר ואחרי זה גם חמי ביקש ממני לעשות אותו דבר בשבילו… ואת כל זה עשיתי במקביל לעבודה שלי כרו"ח.

המטרה שלי היתה עצמאות כלכלית וזמן לעשות את מה שאני רוצה, אבל עשיתי את הדברים בהדרגתיות.

לאט לאט הבנתי שנדל"ן זה ה- passion שלי וזה מה שאני באמת אוהב לעשות אבל הבנתי שאני צריך להתמקצע יותר (אם אני באמת רוצה לגדול). ככה שב- 2013 מצאתי את עצמי נכנס לתוכנית 'פרויקט X' של רוברט שמין.

התוכנית נתנה לי דחיפה והכניסה אותי חזק לעניינים ואחרי שנה בלבד (!!) ההכנסה מנדל"ן צמחה ברמה כזו שסגרתי את כל העיסוקים שלי כרו"ח ועברתי ליזמות נדל"ן במשרה מלאה.

שי הלוי מתוך הרצאה במסגרת מועדון insiders

היום יש לי את הזמן ללכת בבוקר לחדר כושר, להיות במהלך היום עם הילדים, לקחת אותם לחוגים וכמובן לתפעל את העסק שלי בדינמיות –  אם זה פגישות עם משקיעים, הפעלת הצוותים ומה שנדרש.

אני בהחלט יכול לומר שהרבה מהזמן הפנוי שיש לי היום לעצמי ולמשפחה הוא דבר שלא התאפשר לי לפני כן, כשהייתי רו"ח…"


להרשמה לתוכנית הראיונות ׳מהוצאות להכנסות׳ לחצו כאן

שמת לב מה היה פה? הדרגתיות. הדרגתיות. הדרגתיות.

ככה שאם אתה חושב על מטרה חדשה, למשל להתחיל לעסוק בנדל"ן – ממש לא מומלץ שתתפטר מהעבודה שלך או שתעשה דברים בפזיזות. אתה צריך להכיר את התחום, להכיר את עצמך בתוך התחום ולבדוק אם יש נקודות השקה בין מה שאתה אוהב לעשות למה שאתה באמת טוב ויכול לעשות.

אצל שי למשל, זה התחיל ב-2008 בקטנה, עם עסקה אחת. זה נתן לו תיאבון, היה לו טוב – אז הוא עשה עוד אחת, ועוד אחת. כשהוא הבין שהוא באמת אוהב את זה (זה פרט חשוב! כי כסף לא מחליף הנאה) אז הוא החליט להעלות הילוך, להמתקצע ולקחת את זה כתחום עיסוק עיקרי.

דיברנו על זה גם בטיפים הקודמים וזה חוזר שוב (אפשר לראות שהאלמנט הזה נמצא אצל כל היזמים הרציניים) – העניין של לקחת ליווי או הדרכה ממישהו מקצועי בתחום.

נסה לדמיין כמה זמן זה חסך לשי, כמה טעויות, כמה שגיאות ידע, כמה כסף זה מנע ממנו להפסיד ואיזו התקדמות זה הביא לו (תוך שנה מתחילת הליווי בתוכנית הבנאדם עבר לעסוק נטו בנדל"ן, כהכנסה עיקרית!)

ככה אתה יכול לעבור מהר לליגה של הגדולים – להתחבר לגדולים וללמוד מהם.


להרשמה לכנס הקרוב עם רוברט שמין לחץ כאן>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה