roadmap

מכירים את הספר הזה? זה רב המכר העולמי של רוברט שמין "איך האדיוט הזה עשיר ואני לא?!" (ובקרוב כנס מיוחד איתו למעוניינים בנדל"ן רווחי ומעשי)

כן, השם שלו מצחיק. אבל יודעים איך אנחנו רואים את זה?

בדיוק ככה. כמו בכריכה של הספר.

כי בינינו, יש שני תסריטים אפשריים:

בתסריט הראשון, אתה מתעורר באמצע החיים ומוצא את עצמך "עם החולצה המרושלת מחוץ למכנסיים" ועם הבעת התדהמה שמרוחה על הפנים שזה אומר שאתה עדיין רץ ועובד נונסטופ בשביל הכסף, חושב כל הזמן איך תשיג עוד אויר לנשימה ומתי כבר תוכל לקחת חופשה ארוכה כמו שאתה רוצה ולהפסיק את הרוטינה האינסופית שאתה נמצא בה….

בתסריט השני, אתה עדיין עסוק, עדיין רץ, הראש עדיין חושב… אבל פה המשחק שונה לגמרי. פה נתחי הזמן שלך מלאים יותר בדברים שאתה אוהב, פה אתה רץ לפרוייקטים ועסקים שמעניינים אותך (או רץ לים לפעמים) ופה יש לך פניות במוח לחשוב פתוח, גלובלי, בגדול, לכיוונים חדשים…

אבל בוא נבהיר משהו! שלא תהיינה אי הבנות, הבחור השמאלי שבכריכת הספר עובד (ועובד הרבה!) אבל הוא עובד (יותר) על דברים שהוא אוהב הוא יכול לאפשר לעצמו דברים אחרים והמחשבה שלו "טרודה" בצמיחה ולא בהישרדות (להבדיל מהבחור השמאלי עם החולצה המרושלת…)

ויש לזה אפקט חזק גם על הסביבה – המשפחה, הילדים, המשפחה המורחבת, החברים… כשבנאדם צומח וגדל זה יוצר אימפקט רגשי, חברתי וגם כלכלי על מי שסביבו.

תחשוב לרגע על עצמך.
* כמה זמן ביום יש לך למה שאתה באמת אוהב?

* כמה זמן אתה עסוק בלעבוד בשביל "לקנות" כסף?

* איך המשפחה שלך מושפעת מכך?

* איך הדימוי העצמי והעולם הרגשי שלך מושפעים מכך?

* כמה זמן אתה כבר נמצא במעגל הזה…?

והשאלה הכי חשובה:  יש לך תכנית יציאה?

כי השנים יחלפו… הנה אוטוטו ראש השנה, ועוד רגע סוכות גם יהיה מאחורינו ואחרי זה חנוכה, פורים, פסח ואז עוד כמה חודשים לסיום – ושוב ראש השנה… וככה הגלגל מסתובב והשנים חולפות להן באכזריות בלי להתסכל אחורה…

תחשוב על השאלה הסופר-חשובה הזו: עוד שנה-חמש-עשר שנים מהיום אתה תהיה איפשהו. השאלה איפה?


להרשמה לכנס הקרוב עם רוברט שמין לחצו כאן>>

הנה 7/9 בשנת 2023 (5 שנים מהיום): אתה יודע איפה אתה רוצה להיות בתאריך הזה? יש לך כיוון..? ישבת עם עצמך או עם בן/בת הזוג לתכנן את זה?

ואנשים טועים, הם חושבים ש"לתכנן כסף" זה שונה מדברים אחרים אבל זה לא נכון!

לתכנן את עצמך כלכלית זה בדיוק כמו לתכנן 4-3 שנים קדימה עד לסיום של התואר (כשאתה רק מתחיל).

אתה יודע שיש לפניך כמה שנים של למידה ועשיה. בדרך תהיינה לך נקודות בוחן שתצטרך לעבור. לפעמים יהיו לך עכובים שיאריכו את זמן התכנון (כי אולי תצטרך לקחת שוב את אותו קורס כי לא עברת אותו) וכו' וכו' וכו'…

אז למה לדברים אחרים בחיים אפשר לתכנן ולפעול ולעצמאות כלכלית אי אפשר יהיה לתכנן ולפעול?

אז זהו – שאפשר. אפשר ואפילו חובה לשבת, לקבל ידע מעשי ולבנות תוכנית פעולה.

אם קראת עד עכשיו.. והבנת שהמירוץ הזה לעולם לא יגמר סתם כך מעצמו וש-'הזמן הנכון' לעולם לא יגיע ואתה רוצה לבנות תוכנית פעולה קדימה לחיים שלך (ולהתחיל לזוז, גם אם יהיו טעויות אני בדרך!) הנה ההזדמנות שלך:

בחודש אוקטובר הקרוב רוברט שמין יגיע לישראל ויעביר את כנס הדגל שלו ״איך האידיוט הזה עושה נדל״ן ואני לא?!״ בדן פנורמה תל אביב, ב-5.10, יום שישי, בין השעות  8:00 – 13:00

ככה נראה הכנס האחרון. בערך 600 איש היו באולם, היה פשוט מחשמל!

החגים אוטוטו כאן והכנס ממש אחריהם, אחלה פתיחה בשבילך לתקופה חדשה, פעולות חדשות ותוצאות חדשות.

אז נראה אותך שם?  הולך להיות חזק!


לחץ כאן עשכיו ושריין את מקומך בכנס הקרוב >>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה