pexels photo 262333 scaled

תבין, עושר זה לא מספר. עושר זו גישה!

נכון, כמות הכסף שיש לך בחשבון הבנק ללא ספק תשפיע על איכות החיים שלך אבל בשביל שזה יגיע בשפע עליך לפעול מתוך המיינד סט הנכון! והמקור לכל זה נמצא בחשיבה שלך.

בתוכנית האימון של רוברט שמין הוא מרחיב ומעמיק ב-4 עקרונות עושר לחיים מלאי תשוקה וסקרנות:

עקרון מספר 1 – פשטות!

אנשים עשירים עושים ושומרים על הדברים מאוד פשוטים. רוב האנשים אוהבים לסבך דברים או לדאוג על דברים שלא קיימים או חיים במוד של מה יקרה אם… העסק הזה מאוד מורכב ומאוד חכם אני לעולם לא אבין אותו.

ואז זו המציאות שמשתקפת כי תמיד מה שתתמקד בו – יתרחב! כשאתה מסבך דברים הם מסתבכים.

באחד מספריו של רוברט הוא שיתף שישב עם יו״ר של חברת השקעות מהגדולות בעולם וכך הוא מספר:

זו חברה שעושה מיליארדי דולרים בהמרות, מבנים, מניות ואסטרטגיות השקעה. הוא הושיב אותי ותוך דקה הסביר לי את שוק המניות: ״רוברט, זה סך הכל שוק פשפשים אחד גדול! במקום למכור בגדים ישנים ותמונות אנחנו מוכרים מניות, אג״ח והשקעות וזה בנוגע למי ישלם על מה ולמי יש מה. וזה בעצם כל הסיפור. ביקוש והיצע. אנחנו רק קונים ומוכרים דברים כמו כל אחד אחר. רוב האנשים אוהבים לסבך דברים וחושבים שיש איזה מסתורין גדול בכל נושא."

אתה מבין – אנשים עשירים אוהבים להפוך את הדברים למאוד פשוטים. אם אתה לא יכול להסביר מה אתה עושה או מה העסק שלך עושה במשפט אחד אז כניראה זה יותר מדי מסובך.

תחשוב פשוט, תפעל פשוט ותקבל דברים פשוט!

עקרון מספר 2 – אהבת השינוי

רוב האנשים לא אוהבים שינוי. הם יעשו הכל כדי לשמור על המציאות אותו הדבר. מפחדים מבוס חדש, משינוי בכוח אדם, מדיניות חדשה, שינוי חדש בשוק וכו..

אנשים עשירים אוהבים שינוי. זו תודעה, זה מרגש, זה אתגר חדש, הזדמנות חדשה. אנחנו צריכים לחפש ולברך על שינוי, שינוי זה דבר תמידי.

הדבר שבו עלינו להתמקד זה איך אנחנו מסתגלים לשינוי ומה המצב המנטלי שלך בנוגע לשינוי. דחית או התנגדת לשינוי? או שאימצת את השינוי כהזדמנות חדשה לגדול וללמוד? דברים משתנים במהירות גדולה מאי פעם במיוחד בעולם של היום.


לפרטים והרשמה לכנס הקרוב של רוברט שמין לחצו כאן>>>

שים לב למגמות החדשות בעולם:  לדוגמא נדל"ן מסחרי וליתר דיוק – משרדים. יותר ויותר אנשים עוזבים את משרדיהם לטובת עבודה מהבית או להצטרף לחללי עבודה משותפים.

הסיבה: בעידן האינטרנט פשוט קל ונגיש לנהל עסקים ללא צורך במקום פיזי ועובדים צמודים. בנוסף, הצורך החזק שלנו לשייכות ולקהילה גבר משמעותית ואנשים מעדיפים להצטרף למרחבי עבודה משותפים או קהילות מבוססות נישה שמתפתחים יחד ודוברים אותה שפה. זה פשוט עובד יותר טוב ותואם את העולם החדש.

בוא ניקח דוגמא נוספת – מרכזי מסחר וקניות שנמצאים בירידה משמעותית בעקבות התרחבות מהירה של אתרי מסחר כדוגמאת אמזון, איביי ודומיהם. הקלות, הזמינות, המהירות ולרוב גם המחיר הופך לנו היום את חווית הקניה בקניון פיזי לפחות רלוונטית. לא במקרה אפשר לראות היום יותר ויותר מרכזים מסחריים שוממים מאנשים וחנויות שנסגרות בסוף מחוסר עניין הציבור.

הכל זז נורא מהר ומאלץ אותנו להשתנות יחד עם גל השינוי האימתני ששוטף אותנו, הכל מכניס אותנו ל-ZONE לא ידוע וכל מה שהוא גורם לנו זה לרצות שהדברים ישארו.

תחשוב על אותו אחד שהשכיר עד עכשיו משרדים לעסקים האם הוא במשבר? ייתכן מאוד שכן! אלא אם יבחר אחרת ויהפוך את המשרדים שלו לחללי עבודה משותפים.

מה קורה למשקיעים ויזמים שהשקיעו במרכזים מסחריים – האם הם במשבר? יתכן שכן אלא אם ישחלפו את נכסיהם בהאנגרים, מחסנים ומכולות אחסון.

בחישוב גס, ההזדמנות שכל משבר נדל״ני כזה מביא יכולה להכניס פי 2 ויותר תשואה למטר רבוע מאשר השכרה במודלים הישנים. וכאן בדיוק נמצאת הגישה שלך. התגובה למציאות זו ההתרגשות האמיתית.

אמץ את השינוי, תאהב אותו ותגלה את ההזדמנות שהוא מביא איתו. רק כך תוכל לגדול איתו ולרכב עליו. בדיוק כמו לתפוס גל טוב כשאתה גולש. אתה אוהב את זה אתה נהנה מזה וזה מה שיעשה אותך עשיר.

עקרון מספר 3 – כיף וחשיבה יצירתית

רוב אנשי העסקים המצליחים והעשירים ביותר שומרים על העסק שלהם מלא ב FUN. הם מעודדים יצירתיות והם בעצמם סופר יצירתיים. כל יום הם יוצרים רעיונות חדשים ודברים חדשים לעומת רוב האנשים שלוקחים דברים בצורה כל כך רצינית.

תקשיב! זה רק עסק! תהפוך את זה למשחק כייפי, תיצור תחרויות, תייצר מישחוק ותיראה שכסף בקלות יכול לזרום אליך בכיף.

תיזכר כשהיית ילד ושיחקת, התרגשת, היית עם תשוקה ורצית לנצח אבל יותר מהכל נהנית מהמשחק. גם עסק ועשיית כסף יכול להיות בדיוק אותו דבר.

זה אחד המפתחות המרכזיים להפוך לאידיוט עשיר, לפי רב המכר של רוברט שמין.

סביר להניח שאתה לחוץ ולוקח הרבה על עצמך וברצינות רבה -תפסיק עם זה! תחייך הרבה ותן ליצירתיות שלך לפרוח.

תזכור עקרון פשוט: אם זה מהנה אותך אתה תעשה עוד ועוד מזה, ואם זה לא מהנה עבורך אתה תפרוש מהר מהעשייה. תתמקד רק במה שכיף לך כי רק שם אתה תצמח. תעשה כיף – תיהיה עשיר.

עקרון מספר 4 – הפסק לדאוג!

תחשוב על זה רגע… כמה זמן אתה משקיע בלדאוג? זו האנרגיה והרגש הכי מבוזבזים. דברים שלמעשה מעולם לא קרו וכנראה גם לא יקרו. אבל מכיוון שאנחנו פרפקציוניסטיים או לא יודעים וחושבים שמשהו יכול לקרות, זה עוצר כל כך הרבה מאיתנו מלהתחיל ולהגדיל את דרכי העושר שלנו והעסקים שלנו.

לכן, הפסק לדאוג!

איך מפסיקים אם ההרגל המעכב הזה? תתמקד במה שאתה הולך לעשות. יש אמרה כזו: "אם אתה לא יכול לעשות שום דבר בנוגע לזה אל תדאג בנוגע לזה. אם אתה יכול לעשות משהו בנוגע לזה אז תעשה משהו ואל תדאג בנוגע לזה". לכן, אין לך סיבה אף פעם לדאגה.

תזכור, עסקים מתחילים מהראש.

אלו חלק מעקרונות הברזל שמקנה רוברט שמין לתלמידיו בכנסים ובתוכניות שלו.


ב-16.3 מתקיים כנס הדגל שלו בישראל להשקעות נדל״ן בשווקים גלובאליים>>>

לא מדובר בעוד סמינר! זו נקודת מפנה משמעותית בחשיבה שלך.

למי שלא יודע, בנוסף להיותו משקיע נדל"ן במשרה מלאה, רוברט שמין מופיע בפני מאות אלפי אנשים בשנה, מייצר עסקים חובקי עולם עם הטופ שבתחום המנטורינג והנדל"ן ומשתתף במפגשי מאסטרמיינד סודיים עם גדולי התעשייה זו.

בשנים האחרונות הוא מוביל קבוצה חזקה של יזמים כאן בישראל כחלק מקהילה בינלאומית במסגרת תוכנית הליווי היוקרתית – פרויקט X.
רבים מהם התחילו מאפס ובנו אימפריות נדל״ן תוך שנה עד שנתיים. את חלקם ניתן יהיה לפגוש בכנס.


לפרטים והרשמה לכנס הקרוב לחצו כאן>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה