pexels photo 541522 scaled

מעברו השני של קו הטלפון, סמנתה צוחקת וצוחקת וצוחקת… עלי.

היא מנסה לצרף כמה מילים ברצף במבטא האמריקאי הדרומי הכבד שלה, אך הצחוק מנצח והיא לא מצליחה לדבר במשך כמה שניות ארוכות עד שהיא אוספת את עצמה ואומרת לי שוב: "מה אמרת?! אתה מחפש לקנות בית 50% מתחת למחיר השוק שלו?"

והיא מתגלגלת שוב מצחוק…

via GIPHY

ואז קצת יותר ברצינות "למה שמישהו ימכור לך את הבית שלו במחיר כל כך זול כשאנו נמצאים בתקופה שמחירי הבתים כל הזמן עולים?" ושוב צוחקת…

"תקשיב בחור, אתה מצחיק. אני שמחה שהתקשרת. אתה מוזמן להתקשר אלי כל יום להצחיק אותי, אין כאלה מציאות בשוק של היום…"

אני מנתק את השיחה ותוהה לעצמי האם היא לא שמעה איך משקיעים עובדים? האם היא מתווכת חדשה שטרם ראתה מספיק עסקאות? רוברט שמין לימד אותי שאפשר למצוא כאלה מציאות והסביר לי בתוכנית ההכשרה בדיוק מה לעשות.

איך זה שהיא לא יודעת…

למחרת, אני מתקשר אליה שוב כמו שלמדתי בתוכנית ההכשרה כדי ליצור מערכות יחסים לאורך זמן: "סמנתה, את זוכרת אותי? זה אני היזם מישראל, החלטתי להתקשר להצחיק אותך שוב…"

ציפיתי שוב לשמוע אותה מתגלגלת מצחוק אבל די מהר הבנתי שמשהו השתנה.

הפעם היא מיד אמרה לי, בלי משחקים, בטון רציני: "תגיד אתה אמיתי? אתה מסוגל לפעול מהר? יתכן ויש לי משהו כזה עבורך היום." היא לא צחקה יותר.

שאלתי אותה מה השתנה מאתמול והיא ענתה: "סבתא אחת פנתה אלי בבקשת עזרה דחופה. היא קיבלה בית בירושה מסבתא רבא אך אי אפשר למכור את הבית ולחלק את כספי הירושה הזו כי התנחל שם אחד מבני הדודים שאינו מוכן לעזוב את הבית וגם אין לו עבודה כך שאף אחד לו יאפשר לו לגור בשכירות".

כך בגלל בן דוד אחד מחוסר עבודה נתקע בית אבן יפהפה ענק ומפואר, על שטח של דונם אדמה כאבן שאין לה הופכין.

"אתה יכול לעזור?" שאלה… הם מוכנים לכל פתרון, העיקר שיוכלו למכור את הבית כבר… כל המשפחה רוצה שהסיפור הזה יהיה מאחוריהם אך לא נעים להם לזרוק החוצה את בן הדוד.״

עניתי לה מיד: ״כן. אני אעזור לכל המשפחה וגם לבן דוד. אבל אני צריך לקבל את הבית ב-50% מערכו כי צפויות לי הוצאות. אני אשלם לבן דוד מראש שנה שכירות במזומן כדי שיוכל לעבור לבית אחר עד שיתארגן, ואכיר לו אדם שיכול לעזור לו למצוא עבודה, וגם אשפץ את הנכס הזה כך שכל העלויות הנלוות יחד עם מחיר הקניה (כך סיכמתי לעצמי במהירות – יהיו עד 70% מערך הנכס בשוק). אנא בדקי עם המשפחה אם ההסדר הזה טוב עבור כולם.״

לא עברה חצי שעה והיא התקשרה לבשר לי: "בשעה טובה כל הצדדים מסכימים. בוא נחתום מיד חוזה. הם רוצים לסגור את העסקה עוד לפני סוף החודש.״

אחד מהדברים שלומדים בתוכנית ההכשרה של רוברט שמין היא איך לפתור לאנשים בעיות הקשורות בעולם הנדל"ן, תוך עשיית רווחי הון ליזם, במצב שבו כל הצדדים יוצאים מרוצים ובהכרת תודה זה לזה.

אני אוהב לעזור לאנשים לפתור את בעיותיהם, ואוהב גם להיות מתוגמל יפה על כך בהסכמת כל הצדדים.

המשפחה זכתה למכור את הבית, בן הדוד זכה בשכירות חינם לשנה ובקשרים שיעזרו לו למצוא עבודה, ואני… אני זכיתי לקבל 30% רווח מבית שנמכר בסכום מאד יפה ☺.

עכשיו כולם צוחקים….

התמונות לאחר השיפוץ

סיכום כללי של המספרים בעיסקה:
מחיר קניה – 75,000$
עלויות השבחה – 30,000$
מחיר מכירה – 150,000$

נכתב על ידי ליאור, בוגר תוכנית ההכשרה של פרוג'קט X.


לפרטים והרשמה לכנס הקרוב לחצו כאן>>

כיף גדול לקרוא סיפורים כאלו מהבוגרים שלנו, ולשמחתנו כאלו סיפורים אנחנו מקבלים המון מחברי קהילת פרויקט X אבל הכי כיף שכותבים עליך סיפורים כאלו 🙂

וכן, זה יכול להיות אתה או את! אם אתם רוצים כמובן.

אנחנו שמחים לספר שהשבוע נפתחה רשמית ההרשמה לכנס הדגל של רוברט שמין –
איך זה שהאידיוט הזה עושה נדל״ן ואני לא?!
שיתקיים ביום שישי ה-16.3 בין השעות 9:00-12:30 במלון דן פנורמה ת״א.

אז אם בא לך להתחיל את הצעד הראשון שלך –  זה הזמן שלך!

בכנס הקודם האולם התמלא מהר, הכרטיסים אזלו ונותרו כמה שלא הספיקו לעלות על הרכבת….

לא מדובר בעוד סמינר! זו נקודת מפנה משמעותית בחשיבה שלך.

למי שלא יודע, בנוסף להיותו  משקיע נדל"ן במשרה מלאה, רוברט שמין מופיע בפני מאות  אלפי אנשים בשנה, מייצר עסקים חובקי עולם עם טופ תעשיית המנטורינג והנדל"ן ומשתתף במפגשי מאסטרמיינד סודיים עם גדלי תעשייה זו.

הנה טעימה קטנה ממפגש INNER CIRCLE שהתקיים בימים אלו בווגאס, מאסטרמיינד והרצאות לבוגרים של פרויקט X, ישראלים ואמריקאים.

קבוצה בינלאומית של משקיעים מסביב לשולחן בווגאס
אתמול הסתיים מפגש של 3 ימים מרתקים ומשני חיים

בשנים האחרונות רוברט שמין מוביל קבוצה חזקה של יזמים כאן בישראל כחלק מקהילה בינלאומית במסגרת תוכנית הליווי היוקרתית – פרויקט X.  רבים מהם התחילו מאפס ובנו אימפריות נדל״ן תוך שנה עד שנתיים. את חלקם ניתן יהיה לפגוש בכנס.

רוברט שמין הוא באר של ידע משולב בפרקטיקה ומקור עצום להשראה מוטיבציה ונתינה.

את כל זה ועוד הוא הולך להעביר ביותר מ-3 שעות איכות טהורות בחודש מרץ הקרוב. יום שישי בבוקר עם אווירה אינטימית של נטוורקינג ועסקים.


הצטרף אלינו עוד היום בלחיצה כאן>>>

הרשמה עכשיו במחיר מוזל של מכירה מוקדמת.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה