IMG 1169 scaled

שלום חברים, שמי ענבר בן חור, מטר חמישים ושש של ג'ינג'יות ותלתלים, שבאה לעצב לכם את המרפסת.

לאחר למעלה מ 10 שנים כמנהלת תקשורת שיווקית (מרקום) בהייטק, החלטתי ללכת אחרי הלב ולחבר חיבורים בין חוץ לפנים: בין הטבע לבית, הפכתי להיות מעצבת מרפסות.

inbar-2
צילום: גל איתן

הבחירה היתה לעצב מרפסות מא ועד ת. כלומר אני משלבת שילובים של ריהוט, צמחיה, השקיה, תאורה, ריצוף, פרגולה ועוד. מחברת חיבורי צבעים וחומרים שבני הבית אוהבים ויוצרת עבורם מרחב קסום ונעים של מרפסת המחברת בין האדם לתוך עצמו, בין הורה לילדיו, בין משפחה לחברים.

כשהקמתי את מרפסות יפות, החזון שליווה אותי תמיד: להביא שמחה ללב האנשים, התעצם. אני פוגשת אנשים רבים ותוך שניה מבינה מיהו העומד מולי ואיך אני יכולה לעזור לו.

גדלתי בבית שנתינה תמיד הובילה אותו ועדיין ממשיכה. ההורים שזכיתי בם, מאז ומתמיד היו מחוברים לטבע והטביעו בנו, באחי, אחיותיי ובי את אהבת הארץ ואת הנתינה לאדם.

parents

שתי אהבותיי הגדולות, בדמות נערות עשרה מדהימות, אביב וסיון, אוטומטית נולדו לתוך שבט בן-חור וינקו גם הן את הערכים האלו. אני מביטה בהן כעת בהוקרה גדולה ובאהבה בלתי תלויה, על מי שהן ומה שהן מביאות לעולם, בע"ה.

doughter

לפרוג'קט איקס הגעתי יחד עם ישראל בן זוגי, כבר למחזור הראשון. לא ידענו מה הולך לקרות. אני חושבת שגם ארז, גילעד, אורית ורוברט לא ידעו 🙂 , אך הבנתי ישר שזו הולכת להיות ריצה למרחקים ארוכים, שיש פה אנשים טובים שמחפשים איך לקדם אחרים ויש כאן שיטה שיכולה לעזור לכל אחד ואחת, לחיות ברמת החיים שהוא/היא חולמים עליה.

dsc_2997

עם הזמן זה גדל ומרגש כל פעם מחדש, במיוחד כעת כשאני אחת מצוות היועצים של הפרויקט וישראל אוטוטו מתחיל את מחזור 16 כמנהל הקבוצה, לראות את ההשפעה שיש לפרויקט על משפחות שלמות. לראות את הקהילה גדלה וגם איך כעת עם כל החידושים והחונכים, הסטודנטים מצליחים להמריא הרבה יותר מהר וביתר קלות למטרות וליעדים שהם מציבים.

השנה החדשה כבר כמעט כאן. לא יודעת אם שמתם לב, אך היו שלושה ליקויי ירח ממש בחודש האחרון, מה שמסמל סיום של המון דברים והתחלות חדשות ומרגשות לבוא. למי שנמצא במודעות השינוי, יהיה קל יותר לעשות כעת את הקפיצה הגדולה שלו. למי שמאתגר יותר, רק דעו שיש השפעה כזו בכל היקום, שאתם לא לבד ושזה הזמן להיפרד מהרגלים ישנים שאינם משרתים אותנו עוד ולצאת לדרך חדשה של ריפוי וצמיחה. מצאו את היצירתיות שבכם ואת החיבור שלכם לבריאה.

מאחלת לכם שתהיה זו שנה מופלאה, ובהזדמנות זו, מזמינה אתכם להגיע בסוף השבוע הקרוב 23-24/9/2016 בין השעות 09:00 ל 18:00, אלי למרפסת בתל מונד, ברחוב הנוטע 10. אני מקיימת מכירה ביתית של פריטי עיצוב לבית ולמרפסת, כאן תוכלו למצוא מתנות ייחודיות לחגים, לצחוק איתנו ולבלות באווירה כייפית. כל הפרטים בקישור  – לחצו כאן

7 דברים שלא ידעתם עלי:

1. בגיל 3 כשאחותי הגדולה אורלי, הגדולה ממני ב 18 שנה אמרה לי בואי נלך לטייל, עניתי לה: "אני לא יכולה, יש לי סידורים…"

or-and-i

2. בגיל העשרה, אני ביחד עם עוד 6 בני נוער, נבחרנו מתוך 740 נערים ונערות, להופיע על בימות הארץ ובטלויזיה בתכנית: "החופש האחרון" של צעירי תל אביב. היה לי סולו מוכר – "אבא סיפור”.

3. בצבא שירתי בחיל אוויר כצלמת צבאית וחיי ניצלו בנס, כאשר 3 מחבלים תקפו שלישיית אוטובוסים עם חיילים, זרקו רימון שנעצר מתחת לרגליי ובדרך נס לא התפוצץ.

4. בגיל 20 עשיתי טיול של חודשיים של חברת Trek America, ממערב למזרח ארה"ב בוואן עם עוד 12 ח'ברה, כשאף אחד מהם לא דובר עברית. לאחר שבועיים, התחלתי לחלום בלילה באנגלית.

5. את ההכנסה הפאסיבית הראשונה שלי עשיתי בעסקת נדל"ן כשסיימתי תואר ראשון בפניקס, אריזונה.

6. אני נמצאת בצוות היועצים של פרוג'קט איקס בישראל – תוכנית ליווי של רוברט שמין להכשרת יזמי ומשקיעי נדל"ן.

7. ואם לא הבנתם עד עכשיו – אני הולכת אחרי ליבי, יחד עם בן זוגי ישראל ומלמדת את בנותיי לחלום בגדול, כי הכל אפשרי!

img_1169
צילום: גל איתן
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה