דבר העורכת לשנה החדשה

התבלטתי בין כל הברכות, ההתלבטויות והמחשבות שליוו את התקופה האחרונה, מה אכתוב לכם לקראת השנה החדשה. ואז בשיטוט מקרי (או שלא) מצאתי משהו שכתבתי לפני כשנתיים ומצאתי שהוא הכי מתאים כדי לשתף אתכם.

מוכנים?

"קצת אחרי שהשתחררתי מהצבא, חברה הציעה לי להצטרף אליה ללימודים בוינגייט. היא הלכה ללמוד הוראה ומחול ואני התכוונתי להתמקצע בשידורי ספורט ותקשורת. כבר היו טפסים מלאים, מעטפות. הייתה כוונה. ואז האינטואיציה שלי דיברה אלי. דרך חלום… אני לא אשכח את החלום הזה. החברה שלי יושבת על החוף מאוד נינוחה, רגועה במקום בו היא נמצאת. אני לעומת זאת, עומדת על קו המים וצופה לאופק… למרחקים שקוראים לי.

התעוררתי בבוקר עם ידיעה. זה לא המסלול הנכון עבורי. קרעתי את הטפסים, זרקתי לפח ובחרתי במסלול הלא נודע.. זה שהלב רוצה לגלות בכל צעד. ואני חייבת להיות בתנועה. כי אם אין תנועה, אין התקדמות. לא מתגלה המסלול הנפלא שהלב רוצה. אין תנועה, אין זרימה. לפעמים אני תוהה איך זה להיות במנוחה. בחוסר עשייה. רק לפעמים… ואז הלב מניע אותי עוד צעד קדימה.

לפעמים אני יודעת במדויק את הייעוד שלי, ולפעמים אני מתקדמת צעד נוסף או הולכת צעד לאחור ואז אני מדייקת את הייעוד עוד יותר. את המסע הזה שחוצה ימים ויבשות… ולא משנה איפה אני נמצאת פיזית.

דבר אחד אני יודעת מעבר לכל ספק ואני לא צריכה תכנית טלוויזיה לשם כך… אני מחוברת. אל הלב.

ככה זה לגבי כל החלומות שלי. אני מסמנת מטרות ויעדים, כותבת אותם, מתחברת אליהם מתוך הלב, יוצרת לוחות חזון וסרטונים יהיו שם מול עיני כל הזמן. ככה זה היה לגבי דירה שרציתי לגור בה, חופשה שרציתי ואפילו הזוגיות הנפלאה שנמצאת בחיי. כל חלום מלווה גם בצעדים מעשיים וממשיים להגשמתו. על כל חלום אני מדברת עם האנשים הנכונים לאותו חלום. כן, זה משתנה. תחשבו על זה, לא כל פרח אתם מזינים אותו הדבר בדיוק. כך גם עם חלומות ובני אדם. צריך להזין אותם באנרגיה הנכונה.

דבר חשוב לגבי חלומות, אני לא מחכה להיות מאושרת עד שהם יתגשמו. אני יודעת שכדי שהם יתגשמו אני קודם כל צריכה להיות מאושרת.

כן זו בחירה יומיומית.

לפעמים יש ימים שלא בדיוק מוצאים את הסיבה לחייך ועדיין תמיד היא נמצאת שם. פתחו את המיומנות הזו.

וכשאני קוראת את הטקסט הזה היום, אני מבינה עוד יותר שהכל נמצא בתוכי כל הזמן, וככל שאני מפתחת את מיומנות הבחירה, קורים בחיי דברים נפלאים שמדוייקים עבורי, שעוזרים לי להיות הגרסה הטובה ביותר שלי.

אז אני רוצה לסיים ולאחל לכם שתהיה שנה טובה ומיוחדת, שתגלו את העולם הנפלא שאתם וסנכרנו אותו עם לבכם כדי להביא לאנשים סביבכם טוב וערך. מאחלת לכם הצלחות רבות בכל הצורות, למידה מכשלונות, חוויות אינספור וזכרונות יפים לשמור וקחו נשימה ארוכה ובריאה, כי הנה מתחילה עוד שנה חדשה 🙂

oafroomorly

נועה ענתבי פינטו

מנהלת קהילת רוברט שמין בישראל ובעלת "הקסם-לחיות בתדר חיובי".
אשת נדל״ן ויזמית. יועצת להתפתחות אישית ויצירת מציאות רצויה.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה