Depositphotos 12492924 m 2015

לפני כמה ימים יצאה כתבה מרגשת מאוד במאקו על מתן פולק.

את הכתבה המלאה כדאי לקרוא במאקו ולהתמלא בהשראה. בדיוק כמו שאנחנו זכינו לחוות כשהכרנו את מתן.

מתן הוא בוגר תוכנית הליווי פרויקט x, שלפני שנתיים הוא החליט לגרור את אמא שלו לכנס נדל"ן עם רוברט שמין שמלמד איך לעשות נדל"ן ללא הון התחלתי.

משם הוא המשיך לתוכנית 'פרויקט X׳ ובמהלך אותה שנה יישם את השיטה של רוברט שמין והפך לבעליהם המאושר של 2 נכסי נדל"ן בארה"ב!
לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית הליווי פרויקט x >>>

היום הוא גם סוחר במטבעות ומשקיע גם בשביל אחרים. אבל מה הכי מדהים?? שמתן הוא בין הצעירים שמביאים בשורה אחרת!

השבוע כשפתחנו את מחזור 24 בתכנית פרויקט X, כ-100 איש במלון הרודס ת"א והמון התרגשות, שיתופים ותחושה של משהו חדש, גילו חברי המחזור  שבין אלו שישבו וקיבלו תדריך מהצוות שלנו על העסק שהם עומדים להקים בשנה הקרובה ועל השינויים שהולכים להתחולל להם בחיים היו גם כמה בני נוער בגילאי 16-18!!!

הם הגיעו לתוכנית עם ההורים שלהם מתוך הבנה שיש דברים שלומדים בעולם האמיתי (וכנראה לא ממש בבית הספר), שיש המון מושגים שעומדים להיות רלוונטיים בחיים שלהם שעדיין אין להם שום מושג לגביהם וככל הנראה גם לא יהיה להם אלא אם יבחרו באופן מודע להרחיב אופקים ולתת לעצמם את האפשרות להיחשף לעולם החדש: יזמות, הקמה של עסקים, הכנסות, הוצאות, בניית צוות, קריאת עסקה, סגירת חוזים, התנהלות מול ספקים, פיתוח מערכות יחסים עם אנשים מעבר לים ועוד…

אבל הכי חשוב? ביטחון עצמי לגבי היכולת שלהם להסתדר בכוחות עצמם ולבנות עתיד טוב יותר (בטח טוב יותר מזה שהיה לנו בגיל שלהם).

מתוך מפגש ראשון של מחזור 24

היום כבר אי אפשר להתכחש לזה העולם שלנו הולך למקום אחר, חדש, גלובאלי, שיתופי ויזמי יותר.  אלו שיקחו את המושכות ויבחרו באופן מודע לדבר את השפה החדשה – הם אלו שינהיגו (קודם כל את עצמם ואת חייהם) אבל גם העתיד שלנו. האם זה תהיה אתה? אולי הילדים שלך?

כפי שראית – גיל הוא ממש לא משתנה במשוואה, ואם קראת עד כאן והדברים דיברו אליך אז יש אפשרות שנוכל להיפגש בקרוב כך שתוכל להכיר יותר את סגנון העולם החדש ואת תחום היזמות, העסקים והנדל"ן (וכמובן איך לבנות מכל זה סגנון חיים נוח יותר לעצמך ולמשפחה שלך) ואיפה אנחנו יכולים להיפגש?


בכנס הקרוב עם רוברט שמין >>>

זה אגב אותו כנס בדיוק שמתן היה בו בזמנו! וכמוהו גם מאות הבוגרים שלנו. משם הכל התחיל ונפתח עבורם (אבל זה רק אחרי שהחליטו ליישם ולהתמיד עד שיראו תוצאות).

אם מעניין אותך להבין איך ליצור הכנסה מנדל"ן (גם אם אין לך הון עתק בבית, ואפילו בלי כסף בכלל) – בוא לפגוש אותנו בכנס הקרוב.

אתה תשמע מרוברט שמין את הסיפור האישי שלו (הבנאדם היה מלצר והיום מומחה נדל"ן מולטימליונר)  – ומשם הוא יקח אותך לסיסטם מובנה שהוא עובד איתו משנת 93' ושמאפשר לכל אחד לייצר הכנסה נוספת מנדל"ן.

אם אתה שואל את עצמך האם כולם רואים עם השיטה תוצאות? אז שתדע: מי שמתמיד ועושה בדיוק מה שאומרים לו – כן. זה עניין של הליכה לפי הסיסטם והתמדה. גם אם זה לוקח יותר זמן – זה קורה בסופו של דבר. זה לא קשור לרקע וניסיון קודם בנדל"ן וכפי שכבר ראית – גם לא לגיל.

כשעושים ומתמידים התוצאות מגיעות.


נתראה בקרוב כנס עם רוברט שמין>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה