סדנת TestDrive

זה הזמן שלך להיכנס לעולמם המרתק של יזמי נדל"ן בארה"ב ולהפוך ליזם בעצמך.

פרויקט X היוקרתי מציג יחד עם מומחה הנדל"ן והמשקיע הבינלאומי רוברט שמין, סדנא דו יומית מעשית (אונליין), לזיהוי הזדמנויות נדל"ן וביצועי עסקאות בארה"ב

מי את סדנת TestDrive?

TestDrive היא סדנא דו יומית המעניקה גישה אל מאחורי הקלעים של "איך עושים נדל"ן באמת".  בסופה כל משתתף יוצא עם הבנה וכלים לביצוע עסקאות נדל"ן אמיתיות.

בין היתר, במהלך הסדנא נתנסה בביצוע עסקאות עם מנטור אישי, נבין איך עובדת השיטה ואיך ליישם אותה באופן עצמאי, בין אם במסגרת של ליווי איתנו ועם הקהילה הבינלאומית של הפרויקט, ובין אם באופן אישי.

בנוסף, כל משתתף בסדנא יתנסה באיתור עסקה באופן עצמאי וייחשף לעבודה עם אנשי צוות בארה״ב בשידור חי – כולל תרגול עבודה בצוות סביב פרויקט.

נגן וידאו

המקומות בסדנא מוגבלים ל-120 איש בלבד!

למי סדנת TestDrive מתאימה?

למעוניינים בתזרים נוסף

לאנשים המעוניינים ליצור הון תזרימי נוסף של בין 3,000 ל-8,000 שקלים בחודש. בין אם לחיסכון או להעלאת רמת החיים. מדובר בסיכון נמוך – תשואה בינונית.

למפתחי קריירה בנדל"ן

ליזמים מתחילים ובדרך, המעוניינים להפוך את התחום למקצוע מרתק. לרכוש נכסים עבור אנשים אחרים, לבנות עסק סביב העניין ולהשתמש בו כפלטפורמה לתזרים כלכלי.

לפורשים/גמלאים

לגמלאים ופורשי צה"ל ומערכות הביטחון שרוצים למצוא תעסוקה מרתקת, כזאת שתשאב אותם פנימה, ותייצר להם הכנסה פאסיבית ותשואה מעולה לכספם.

קריירה שנייה

לאנשים המעוניינים לפתח קריירה חדשה, מאתגרת, סוחפת ומספקת. אפשר להשקיע לבד או לרכוש נכסים עבור אחרים.

איפה? ומתי?

סדנת ה-TestDrive היא סדנה דו-יומית אשר תתקיים בתאריכים 21-22 בדצמבר בזום בנוחות שלך מהבית או מכל מקום אחר

יום 1 - ה-21 בדצמבר

שעות: 17:00-21:30

יום 2 - ה-22 בדצמבר

שעות: 11:00-15:30

הכירו את מנחי הסדנא

את הסדנא יעבירו רוברט שמין ואורן סופרין ביחד עם צוות מנטורים מנוסה ומצליח.

pic 12 1

רוברט שמין

יזם ומשקיע נדל"ן בינלאומי המחזיק ברשותו מעל 1,000 נכסים ב-7 מדינות בעולם. בנוסף לדירות שבבעלותו, רוברט שמין מומחה פיננסי של ה- CNN וה- FOXNEWS  ומחבר רב המכר 'איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא'.

רוברט חולק את הבמה באופן קבוע עם מיליונרים ידועים כגון דונאלד טראמפ, רוברט קיוסאקי, דיוויד באך וטוני רובינס. שמין עבד עבור בנק השקעות הבינלאומי גולדמן זקס והיה מעורב ביותר מאלף עסקאות נדל״ן.

בין היתר, עזר שמין ללא מעט בעלי הון משמעותי להגדיל את ההון שלהם עוד יותר, אבל התשוקה האמיתית שלו היא לעזור למי שעוד לא נמצא בקטגוריית ה-"מיליונר\מולטי-מיליונר" לגדול לשם תודעתית ועבור חלק גם כלכלית.

אורן סופרין

אורן סופרין חי ונושם נתונים ומספרים, יזם נדל"ן ב- DNA שיודע כיצד לנתח שווקים ולמצוא הזדמנויות השקעה רווחיות. אורן בוגר מחזור 17 של פרויקט X, לאחר שביצע 2 אקזיטים מרשימים כיזם טכנולוגי בתחום האונליין. לאחר שהשתקם אורן ממחלת כליות קשה, שבסופה הובילה אותו להשתלת כליה, החליט לחשב מסלול מחדש והעביר את כל פעילותו בשנים האחרונות לתחום השקעות נדל"ן בארה"ב.

היום אורן מנהל 15 יחידות דיור באוהיו, מנהל 40 יחידות דיור דרך קרן פרטית שהקים עם משקיעים ומתמיד לעשות כ-6 עסקאות פליפ בשנה ומעל 20 עסקאות הולסייל בשנה. לאחר שליווה עשרות תלמידים כמנטור בתוכנית, כיום אורן אחראי על כל מערך הפיתוח ומערכת הלימודים בפרויקט X העולמית.

WhatsApp Image 2020 03 05 at 20.25.17

כמה זה עולה?

עלות הסדנא הדו יומית היא 997 שקלים ובהרשמה מוקדמת: 497 ₪ בלבד!!!

*מספר המקומות מוגבל ל120 איש!
*מחיר מכירה מוקדמת ישמר עד לתאריך 15.12 או מכירת כל הכרטיסים.
לאחר תאריך זה המחיר יעלה.

המקומות בסדנא מוגבלים ל-120 איש בלבד!

013620258

הנרשמים לסדנא יקבלו ספר פיזי של רוברט שמין 'איך זה האדיוט הזה עשיר ואני לא?'

*כולל משלוח עד הבית

רק נספר לך  מה טוני רובינס אמר על הספר:

"נשימה של אוויר צח.. רוברט שמין מביא לספר הזה סיפור רב עוצמה אישית שתופס באופן מידי את תשומת הלב שלך.

ספר זה עשיר בטיפים המביאים פרספקטיבה שונה על איך לעשות כסף מחוץ לפרדיגמה של מרוץ העכברים. למנף את כוחם של מערכות היחסים באופן שבו אף אחד לא דיבר מעולם".

מה אומרים בוגרי התוכנית על פרויקט X?

.png

100% אחריות
אם אינך מרוצה, החזר כספי מובטח לך!

רוברט שמין ופרויקט X לא רוצים סתם להעניק ידע ריק מתוכן, הם מתחייבים לתת ערך וליווי אמיתיים לכל הצופים והנוכחים בכנסים ובסדנאות שלהם.

לכן, אם לאחר השתתפות בסדנא (אפילו בתום הסדנא הדו-יומית), לא תקבל ערך משמעותי, כספך יוחזר, ללא אותיות קטנות. ויותר מזה, תוכל לשמור את הספר.

תרשה לעצמך ליהנות מחופש כלכלי אמיתי!

מלאו את הפרטים מטה ושריינו לעצמכם מקום בסדנת ה-TestDrive הדו-יומית

יש לכם שאלות? מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון – 052-352-4781

*לאחר מילוי הפרטים תועבר לדף סליקה מאובטח

*במידה ולא עברת לדף סליקה מאובטח, נגמרו המקומות

גלילה למעלה