מודעות

17 פאונד בלבד נדרשו למוחמד יונוס, כדי להקים את המפעל האדיר שלו שהוציא מליוני אנשים ממעגל העוני.

יונוס הקים את בנק גראמין, הידוע כ"בנק של העניים". הוא נתן הלוואות קטנות (30 פאונד ופחות) לנשים העניות ביותר בעולם, ועם ה"מיקרו-הלוואות" הללו שלח אותן להקים עסקים קטנים. הוא שאף עבורן לעצמאות כלכלית, ואכן הצליח מעל לכל דמיון!
"בנק גראמין" היווה דוגמה למוסדות להלוואות זעירות בכל העולם, והוציא ממעגל העוני למעלה מ- 100 מליון אנשים, וזיכה את מוחמד יונוס בפרס נובל לשלום!!
מה שמעניין, זה שמשבר הפיננסי העולמי דווקא הבנק של יונוס, שהלווה כסף לעניים המרודים, הוכיח יציבות פיננסית יותר ממוסדות אחרים. "זו הצלחה של קרוב ל-100%" קבע הניו-יורק טיימס.
למה אנחנו מספרים לכם את כל זה? כי כמו יונוס, גם פריידי מרגלית, מייסדת תפישת המטאיזם וחוקרת תודעה, כבר שנים חולמת על עולם ללא עוני.
ולא רק חולמת, אלא פועלת תדיר, מלמדת את עשרות אלפי תלמידיה במרחב מודעות, לייצר לעצמם גן עדן, לחיות בעולם מלא הגשמה, עולם בו השפע הוא אינסופי, זמין לכל דורש…
שפע, לא רק שאינו נגרע מאחר, אלא ככל שנהנים ממנו, הוא הולך ומתעצם. כזה הוא השפע, כמו אויר, רק לשאוף פנימה, להתרווח וליהנות, וכמובן לא לשכוח לנשוף החוצה, להעביר הלאה…
אנחנו מזמינים גם אותך להוריד את המדריך הזה לשפע מעשי, שעוזר לפריידי להפיץ את משנתה ברבים, ולעזור לרבבות אנשים.
להורדת המדריך הפרקטי שיעזור לך לתכנת את התודעה שלך לרווחה ב- 3 שלבים פשוטים לחצו כאן.
הגיע הזמן שלך לפגוש את עצמך ולגלות את כוחה העצום של התודעה?
להעמיק את ההיכרות עם תפישת המטאיזם?
מזמינים אותך ליהנות מהטבה מיוחדת לקהילת פרויקט X בבוקר פורץ תודעה "לצאת מהמטריקס" הקרוב כרטיס 1+1 ב-118 ₪ (במקום ב- 210 ₪). לפרטים ולהרשמה לחצו כאן..
שלכם באהבת אמת
ובברכת שפע- לכל! פריידי מרגלית- חוקרת תודעה, מייסדת תפישת "המטאיזם" ועומדת בראשה של קהילת "מרחב מודעות" – בית להתפתחות תודעתית
]]>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה