Shemin 80

אם אחד כמוני, שאפילו לא סיים לימודים בבית הספר, הצליח לעשות את זה – אז בטוח שכל אחד יכול", אומר רוברט שמין, יהודי אמריקאי, מומחה נדל"ן בינלאומי ופרשן פיננסי מוערך המופיע באופן קבוע ברשתות הטלויזיה בארה"ב. הוא חיבר את רב המכר "איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא? "ונחשב לאחד המרצים המבוקשים בעולם אשר מופיע מידי שנה בפני עשרות אלפי אנשים בנושאי הצלחה כלכלית ועסקית.


לקבלת 51 עצות זהב פשוטות ופרקטיות בחינם של מומחה הנדל"ן הבינלאומי רוברט שמין לחץ כאן>>>

שמין, שסבל מדיסלקציה, הוגדר ע"י מוריו בבית הספר כ"אידיוט" ו"טיפש" ואף נבחר כתלמיד עם הסיכוי הנמוך להצליח בחייו על ידי בני שכבתו. הוא מעיד על עצמו כמי שגדל בתוך עוני ומספר שלהוריו לא היה כסף. "בכל פעם שביקשתי משהו," הוא מספר, "אמרו לי: 'אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו', 'אתה חושב שכסף גדל על העצים?' או 'אנחנו לא מדפיסים כסף'."

הוא נשר ממערכת החינוך הפורמאלית בגיל 15 ומצא עבודה כמנקה שולחנות במסעדה מקומית על מנת לשרוד.

מהמקום הנמוך ביותר וללא שום הסתברות מציאותית להצליח בחיים, שמין הפך עם השנים למולטי מיליונר כאשר בבעלותו מעל 1000 נכסי נדל"ן ב-7 מדינות ברחבי העולם.

כבר בגיל 32 הוא הפך למיליונר, בזכות הצלחה בהשקעות שונות שביצע. "כל מה שאני יודע, למדתי בדרך הקשה", הוא מספר. "עשיתי את כל הטעויות האפשריות. אבל כל מה שלמדתי עזר לי להגיע למקום שאני נמצא בו כיום. בשלב מסוים, הבנתי שאני יכול לעזור לאנשים להגיע לאותו מקום – רק ללא הטעויות וללא המחירים ששילמתי. כך נולד הספר "למה האידיוט הזה עשיר ואני לא?" שבעקבותיו התחלתי ללמד אנשים בכל העולם את השיטה שלי." כיום ישנם עשרות אלפי אנשים שלמדו מרוברט כיצד לבנות עסק רווחי ומצליח ולייצר חופש כלכלי בחייהם.


הצטרפו אלינו לכנס הקרוב עם רוברט שמין>>>

"לעשות עסקים ולהרוויח כסף זה לא קשה כמו שאנחנו חושבים," אומר רוברט שמין. לדבריו, עיקר הבעיה מקורה בתת המודע. מערכת היחסים שלנו עם כסף מתחילה כבר בילדותנו וקשורה קשר הדוק למה שאנו רואים ושומעים על כסף מהסביבה הקרובה שלנו. "אם אנחנו נחשפים בילדות לחוויות, אמונות, אפילו משפטים ביקורתיים על כסף או "עשירים", סביר להניח שנגדל לחשוב שכסף הוא דבר מסוכן, לא מוסרי, לא רצוי או קשה להשגה."

אז מה בעצם צריך על מנת להפוך לעשיר? מתוך אלפי סיפורי ההצלחה של תלמידיו, שמין מצביע על שני דברים עיקריים שמונעים מאיתנו לייצר כסף עבור עצמינו ויקירינו: צריך לשנות את התפיסה שלנו לגבי כסף וצריך להפסיק לעבוד בשביל או לבנות עסק עבור מישהו אחר. הדרך המהירה והקלה לחופש כלכלי מתחילה בבניית העסק שלך.

רוב האנשים לא פותחים עסק בגלל הפחד להיכשל. שמין שם לו למטרה ללמד אנשים לפוגג את הפחד ולפתוח עסק עצמאי בעזרת שיטה פשוטה, ברורה ובטוחה להצלחה עסקית.  "כל מה שצריך זה כלים פרקטיים ברמה של תכנית עבודה, ניהול זמן, סגירת חובות, איך לנתח השקעות ולקבל החלטות, ויחד עם זאת חייבים לטפל גם בשינוי הגישה, בהוויה ובאמונות שיש לנו לגבי כסף",הוא מסביר. לעשות הרבה כסף זה הרבה יותר קל ממה שאנשים חושבים," הוא מוסיף עם חיוך.

בסדנאותיו, שמין חושף את סודות ההצלחה בנדל"ן ואת השיטה שגרמה לו להתעשר. הוא מלמד כיצד לבצע השקעות נדל"ן מכל מקום בעולם וללא הון עצמי. "האנשים המצליחים בעולם לא חכמים יותר או מוכשרים יותר ממך", הוא אומר. "הם רק עושים דברים מסוימים אחרת מרובנו. לרוב האנשים שעשו הרבה כסף היה רעיון טוב, מיקוד והתחייבות במטרה ברורה ואת הנכונות לעשות צעד אחד כל יום על מנת לקדם את העסק ולהגשים חלום של שפע כלכלי. זהו."

שמין ביקר בישראל לראשונה באפריל 2012 במסגרת סבב הופעות עולמי וכינה אותה "מדינת היזמים". מאז, הוא התאהב בקהל המקומי ומגיע מספר פעמים בשנה להעביר את הסדנאות המצליחות שלו לקהל הולך וגדל של אנשים שרוצים לייצר שנוי משמעותי בחייהם – אנשים שמוכנים להתחיל להיות עשירים.


לקבלת 51 עצות זהב פשוטות ופרקטיות בחינם של מומחה הנדל"ן הבינלאומי רוברט שמין לחץ כאן>>>

Interview with International Real Estate Guru, Robert Shemin


הצטרפו אלינו לכנס הקרוב עם רוברט שמין>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה