Depositphotos 73281703 m 2015

מאז ומעולם תחום הנדל"ן ידוע כתחום בו נעשות עסקאות ענק המפרנסות משפחות שלמות, ואף מאפשרות לחיות את החיים הטובים עם שלל מותרות. אולם, בואו נהיה לרגע מציאותיים, מרבית האנשים יודעים זאת, אך אין להם נשק בדמות ידע, כמו גם אומץ מטורף שיאפשר להם לדרוס רגל בתחום הנחשק. אך מסתבר שהנשק המדובר הוא למעשה ידע שניתן לרכוש והאומץ מגיע בעקבות הידע.

סיפורי סינדרלה כבר לא קיימים, גם לא בתחום הנדל"ן 

את משקיעי הנדל"ן והאליטות ניתן לחלק לשלושה: ישנם בני מזל שקיבלו ירושה שמנה והחליטו לפזר סיכונים ולרכוש השקעות נדל"ן שונות כדי למנף את כספם, ישנם משקיעים במעמד הביניים שהחליטו להשקיע בנדל"ן כדי להבטיח להם עתיד טוב יותר ויש את אלה שהצליחו לעשות את האקזיט הגדול על ידי לימוד מעמיק של התחום. המשותף בין שלושתם הוא התשוקה לתחום והרצון ללמוד את התחום על בוריו, כאשר שלושתם בסופו של דבר יגיעו לאותו סיפוק, מי יותר ומי פחות.

אם נסקור לרגע את השמות הגדולים של אנשים שעשו מיליארדים מנדל"ן, נראה שמות של אנשים שלא קיבלו ירושה ראוותנית, אלא התחילו מכלום והשקיעו במקום הנכון ובזמן הנכון, בהם פישמן, יצחק תשובה, ברק רוזן ואסף טוכמאיר (הבעלים של קנדה ישראל) ועוד. אין ספק שסיפור סינדרלה לא כיכב שם, אלא עבודה קשה שהובילה לכסף הגדול.

ידע, אסטרטגיות וטכניקות הם הנשק היחיד של משקיעי נדל"ן

בעידן הנוכחי לא צריך הבנה מעמיקה בנדל"ן כדי לדעת שאם יש לכם קצת כסף בצד כדאי להסיט אותו אל עבר השקעות נדל"ן. זאת כמובן בשל הריבית האפסית אותה 'מצ'פרים' הבנקים את לקוחותיהם על ההשקעות, כמו גם הסיכונים המתמידים שמייצר שוק ההון והבורסה שאינו מתאים למשקיעים סולידיים שאינם מחפשים הרפתקאות בחייהם. יוצא מכך שהשקעה בנדל"ן היא בהחלט כדאית, אבל השאלה המכונה בפי רבים "שאלת המיליון דולר" היא 'איך עושים את זה נכון?'.

כיום רבים נגשים למלאכת חיפוש ההשקעה מבלי לדעת מהי מטרתה, ועוד גרוע מזה מבלי להכיר את השוק על בוריו, הם כמובן מעוניינים לבצע את ההשקעה/הרכישה הנכונה, אולם חשוב לדעת הרבה יותר מזה, כמו: מהם היתרונות והחסרונות בהשקעה? האם ההשקעה כדאית לטווח הארוך? מה הם הסיכונים הטמונים? ואלו חלופות יש בידינו, אם בכלל? הבשורה הטובה היא שאפשר ללמוד את כל הטכניקות והאסטרטגיות תחת קורת גג אחת, ולא, אין צורך בידע מקדים, רק תשוקה לתחום ורצון לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר.

קהילה שלוקחת משקיעים מתחילים יד ביד – הבשורה כבר כאן!

אם נחזור לסיפור הרחוק מסינדרלה, נפגוש את 'רוברט שמין", איל נדל"ן ומומחה פיננסי בינלאומי שהחל דרכו הנדל"נית בחובות ענק, וכיום מחזיק ברשותו מעל 1,000 נכסים ב-7 מדינות בעולם. ולא, אין כאן כל אזכור לסיפור סינדרלה, אלא אדם ככל האדם שהחליט לומר 'די' למרוץ העכברים הבלתי פוסק וצעד לקראת גורלו החדש. בנוסף לדירות שבבעלותו, רוברט שמין, פרשן כלכלי ב- CNN, מחבר רב המכר 'איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא' ומעביר עשרות סדנאות ומפגשים ברחבי אירופה וארה"ב, בהם הוא חושף את השיטה הייחודית שלו.

רוברט שמין מגיע בקרוב לזמן קצוב לישראל, וממשיך את פעילות של תכנית הליווי היוקרתית Project X ישראל. לדבריו "יצרנו קהילת נדל"ן בינלאומית עם מעל 1,000 בוגרים שעושים עסקאות בשווי של עשרות מיליוני דולרים בשנה. המטרה שלנו להרחיב את הקהילה בישראל ולאפשר לכל אדם ואדם להיכנס לנעליהם של המשקיעים הגדולים בעזרת תכנית ייחודית – X Intro הלוקחת משקיעים עם שאיפות מהשלבים הראשונים צעד אחד צעד!".

תן לכסף שלך לעבוד במקומך! נותרו מקומות אחרונים לסדנא, אל תרשה לעצמך לפספס את ההזדמנות הזאת >>> 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה