Depositphotos 16306543 m 2015

 

איך מתגברים על הפחד?

יש שאלה אחת שתמיד עולה על סדר היום בכל קבוצה חדשה שמתחילה את תוכנית הליווי שלנו פרויקט X: "איך מתמודדים עם הפחד מהשקעות?"

תחשבו עם כמה פחדים אנחנו מתמודדים בחיים: פחד במקום עבודה חדש, פחד מזוגיות חדשה, פחד ממציאות חדשה במשפחה, פחד מפרויקט עסקי חדש וכו'. כל אלו מביאים איתם חוסר וודאות…

ולתלמידים בתכנית פרויקט X מדובר בכמויות עצומות של חוסר וודאות: ידע עסקי ויזמי חדש, דרישות וסטנדרטים חדשים, משימות ופעולות חדשות, עסקאות ונכסים אמיתיים בגדלים ובסכומים שלא היו מוכרים עד היום…

אז הנה העצה שניתנה פה אחד מכל הטריינרים והמנטורים שחוו בעצמם את רכבת ההרים הרגשית של עסקים ויזמות נדל"ן: "פעולה תפיג כל פחד! "

מדובר באנשים שלא לפני הרבה זמן ישבו  אותו כיסא, בדיוק כמו התלמידים שמולם וכיום הם, וגם בוגרים כמותם, מריצים עסקאות נדל"ן של עשרות, מאות ואפילו מליוני דולרים…)

לא משנה מה אתה רוצה לעשות או להשיג, הפחד הוא סימן שאתה בגדילה, שאתה עומד לחצות את קו המוכר ועוד רגע אתה עומד לדרוך בשטח חדש ולכבוש טריטוריה שעוד לא הכרת.

הדרך להתמודד עם המעבר למציאות החדשה היא פשוט לעשות פעולה!

אחרי מספר פעולות כאלו זה כבר הופך להרגל וככה אנחנו גדלים אל הפחד הבא ומשם לפעולה הבאה.


עשה כאן את הצעד הראשון להתגבר על הפחד>>>

האם יש דבר כזה "הזמן הנכון"?

אתם כנראה מכירים את האימרה: It’s All About Timing?

ובכן, לעסקי נדל"ן יש מחזוריות. היצע וביקוש עולים ואז הם יורדים וכך חוזר חלילה, בדיוק כמו גלים בים.

כדי להצליח עם עסק נדל"ני עלינו להיות בתשומת לב למחזורים האלו, ללמוד לרכוב על הגלים.

רוב האנשים אומרים: לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן. רוברט שמין אומר: תזמון, תזמון, תזמון!

תמיד יש הזדמנות לעסקה מצויינת. 

אתה פשוט צריך להכיר את השוק בו אתה פועל, להיות מודע למחזוריות בשוק ולהתמקד בעסקה.


אנחנו מזמינים אותך לפגוש הזדמנויות בכנס הקרוב>>>

שאלה אחרונה: איפה הכי כדאי להשקיע?

כבר הפסקנו לספור כמה פעמים שאלו אותנו ואת רוברט את השאלה הזו.  כמעט כל משקיע או יזם שרואה מול עיניו המון הצעות ואפשרויות יפלוט מפיו את השאלה הזו או שהיא תתנגן לו שוב ושוב בראש… אז כדי "לנקות את השולחן" ולענות על השאלה הזו אחת ולתמיד נביא את התשובה של רוברט לשאלה הזו.

"אין כזה דבר 'שוק טוב'.
בכל שוק יש עסקאות טובות. העיקר שתתחיל!"

אולי זו לא התשובה שרצית. קצת מעצבן, אנחנו יודעים אבל הנה ההסבר: אחד מכללי הברזל להצלחה של רוב המליונרים בתחום (ובכלל בעולם העסקים) זה פוקוס, פוקוס, פוקוס.

כל פעם מחדש, המון יזמים ומשקיעים הולכים סחור סחור, מחפשים את הדבר הגדול הבא, את העסקה הכי טובה, את השוק הכי רווחי להיכנס אליו. בודקים ומחפשים בלי הפסקה, ובתכל'ס – לא סוגרים שום עסקה!

אתה צריך להבין שהמטרה שלך כמשקיע צריכה להיות אחת – איתור עסקאות (לא שווקים), ועסקאות – יש בכל מקום! אתה מישראל? בישראל יש עסקאות! אתה מניו יורק? מיאמי? ברלין? גם שם יש עסקאות…

אז מה צריך לעשות כדי להצליח?
1. לבחור איזור ספציפי להשקעה.
2. לבחור סוג עסקה (הולסייל/פליפ/רנטל).
3. לאתר נכסים ולהגיש הצעות!


שריין את מקומך כעת בכנס הקרוב>>>

כשתניח בצד את "השאלה החשובה" הזו התוצאה תהיה דומה מאוד לתוצאות שקיבלו מעל 800 יזמים שזכינו ללוות. אתה תתחיל לייצר הכנסה נוספת מנדל"ן מעסקאות מגוונות ברחבי ארה"ב, אירופה, ישראל ועוד…

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה