WhatsApp Image 2020 02 20 at 12.21.16

"הקורס והגלים הגועשים"

אז כמו שסיימתי בחלקו הקודם של סיפור המסע,

נרשמנו לתוכנית פרויקט X והחלטנו להצטרף לקורס מעט באיחור, אך נרתמנו במיידי למשימות ולביצוען.
קיבלנו קישור למערכת, התחלנו להקשיב לתכנים (כשכל תוכן ותוכן מזעזע אותי מבפנים) ופתאום אני מגלה שיש עולם ומלואו שנמצא ממש מסביבי ואני עיוור כל השנים הללו

להקשיב לבצע להפנים הכל חדש וזה מופלא.

כל שגרת יומי מתחילה להתקפל ולהתהפך. ממתי אני, בגיל 54, ארשום את מה שעשיתי במשך היום ואדווח על כל פעולה כל דקה מהיום? שבוע אחרי אני יושב ומסתכל על האינפורמציה, על בזבוז הזמן האדיר שלי ומבין שבעצם אני מנצל אחוז קטן מאוד מיכלותיי. אני יכול יותר, אני מסוגל לתת יותר, אני מסוגל להוציא יותר, לעבוד יותר מסודר וגם להנות.שלא תבינו לא נכון, אני מתבלבל לגמרי! יש לי המון, קשיים יש לי המון להשתנות, לקדם, לאזן ולאפס את עצמי, לשנות שגרת יום, לתת תשובות לקרובים אליך "מה קורה לאן אתה הולך?" הרי הם רגילים לרן אחר, אבל אפילו אני לא יודע לאן יקח אותי הגל, ורק אחרי שהוא התנפץ על החוף תוכל להתחיל לחתור לחוף המבטחים.

ואז…יצאתי להפסקה בחוף השנהב.

באמצע כל התהליך האישי הזה יש תוכניות שתוכננו מראש לנסיעה לאפריקה, להיות מוזמן כבוד בכנס ענק בחוף השנהב, אז אני נאלץ להפסיק את כל לימודיי, לנוח ולקלוט את החומרים שלמדתי ולעשות חזרה על כל האינפורמציה החדשה שהגיעה אליי.

אני מחליט שאו שאני נכנס בכל כוחי עושה שינוי בחיי או שאני זונח את הקורס.
מתייעץ עם אשתי היקרה ואומר לה: "או שאני נוסע לארצות הברית, או שמפסיקים!" והיא, שמכירה אותי כל כך טוב, פשוט אומרת לי "קח כרטיס ועוף!!!"

עוד שבועיים, עוד שלושה ואני טס לארצות הברית.
מצאתי בית כפי שלימדו אותנו בשיטה של הפרויקט, אני יוצר קשרים עם סוכן, עם עוד אנשים מקומיים, מתחבר לכולם ובתוך ארבעה ימים רוכש בית שביקשו עליו 45 אלף ב-30 אלף!! ארבעה f*****g ימים!! בישראל זה לא קורה לעולם! כל כך הרבה מחשבות, כל כך הרבה בירוקרטיה, כל כך הרבה קשיים, ופה הכל נסגר בארבעה ימים!

חוזר מארצות הברית כמו מלך, מרגיש בעננים, ממשיך את התוכנית, הולך ומגייס עוד כסף, מגייס עוד משקיעים, רוכש עוד מספר בתים ולא מאמין –  פשוט לא מאמין – אני על הגל, השיטה עובדת!

כל בן אדם שאני יוצר איתו קשר מהקהילה ומהתוכנית עוזר לי, מתאים לי, מדבר איתי אותו ראש, אותו די אן איי, אותה אחווה, והרצון לתת גובר, ומאז ועד היום אני מעריץ את הפרויקט, מעריץ את היכולות של האנשים סביבי, את הנכונות לעזור לי להתקדם להתפתח להיות בעננים

בית ראשון להשכרה: מחיר 45, רכישה ב30 ,שיפוץ 10. 100 איש ביקשו לשכור אותו!

אז כדי להדגיש בפניכם ולהסביר  –
סגרתי את שנת 2019 ואני מבין שכל עסקה שעשיתי היא עסקה טובה.
זה לא מובן מאליו, זה בכלל לא מובן מאליו. אני לא רוצה לספר סיפורים, אני לא רוצה להגיד שאני מיליונר היום ואני יכול לשכב על החוף, אבל שיהיה ברור אני אהיה בקרוב.

אני עובד מאוד קשה. בשינוי האישי, בשינוי המנטלי, בשיטות הניהול, בשיטות הרכישה, אבל אני רואה אופק וזה הדבר הכי גדול שקיים. ושוב, עדיין לא הגעתי לחוף המבטחים אבל אני רואה את המנורה בקצה הצוק. 

אני מזמין אתכם בחום להכיר מקרוב את קהילת פרויקט x ואת הצוות המקצועי במפגש עסקאות מעשי שבו תתנסו באיתור עסקאות, שיחות חיות לחו"ל ותרגול התוכן "על אמת" עם מנטורים צמודים,

כל הפרטים בלחיצה פה >>

ואיך אומרים באפריקה? 

"אם אתה רוצה להתקדם מהר, לך לבד. 

אם אתה רוצה להתקדם בטוח ורחוק – עשה זאת ביחד"

בהצלחה לכם חברים ותודה רבה!

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה