money 2724238 1280

כולנו חולמים על עתיד טוב יותר, על חיים טובים יותר, על עסק משגשג, על הרבה כסף, על רמת חיים ואיכות חיים, על תרומה לאחרים. כל אחד והחלומות שלו.

יש לנו יכולת מדהימה לחלום, ליצור במחשבותינו "יש מאין" ולהביא את זה למציאות קיימת. זו הסיבה לכך שיזמים הם היוצרים האמיתיים בעולם הזה.

אבל הנה הבעיה: הרוב חולמים כדי לחלום. הרוב מחכים ללכת לישון בלילה וכאשר מגיע הבוקר מצטערים שהנה, מתחיל עוד יום של מטלות, עבודה, משימות, לקוחות, תסכולים… והגשמת חלומותיהם היא דרך אחרים… מרוץ למיליון, האח הגדול ועוד.

אבל, אם אתה אחד מהקוראים הקבועים שלנו כאן, עצם העניין שלך בהצלחה עסקית, השקעות נדל״ן וההתעמקות בתכנים, מראה עליך שאתה חולם בשביל לנוע, חולם בשביל להזיז דברים באמת.

והדבר הראשון, שבלעדיו כלום לא זז הוא ההחלטה לא לחלום בשביל לחלום, אלא לעשות משהו כדי לממש את החיים הנפלאים שיכולים להיות לך, בכל תחום שהוא.האם אתה מוכן לאמץ חשיבה אחרת?>>>

כי זוהי המטרה שלנו היום. להזמין אותך להכיר חשיבה אחרת בנוגע לפחד שלך! לכל אחד יש פחד כשהוא מתחיל משהו חדש, בין אם זה עסק חדש, השקעות או כל דבר אחר…

עכשיו בוא נודה בזה … כמעט תמיד כשאתה ניגש למשהו חדש עולה לך הרעש הזה בראש: ״זה יפול״, ״אני לא אצליח״, ״אני לא כזה טוב״, ״זה יכול להיות אסון…״

לצערנו יש גם לא מעט מהסובבים אותנו שיחזקו את הדעה הזו ויתמכו ברעש הזה..

אז מה הן שתי הדרכים הטובות ביותר להתגבר על פחד?

דרך אחת:  תנקוט בפעולה.
בנה את זה בצעדים קטנים (בייבי סטפס) שיקחו אותך צעד אחר צעד לעבר המטרה. בתוכנית הדגל שלנו פרויקט X אנחנו מתחילים מצעדי בסיס קטנים כמו להגדיר יעדים, לבחור אזורי השקעה, לבנות לוחות זמנים לעבודה, וממשיכים ככה בצעדים קטנים עד לסגירת עסקה, כאשר מפלס הפחד יורד משמעותית ברגע שאתה ניגש לחתום על עסקה לעומת ההתחלה.

דרך שנייה: זה כבר הפן המנטלי שלך… בוא פשוט נגיד את זה כך: מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות? רוברט שמין מספר שכשהוא התחיל את עסקיו לא היה לו כסף או קרדיט בבנק אבל הוא פחד לאבד את כל כספו… 🙂

הרבה אנשים חושבים שהם יפסידו הכל, יהיו אכזבה או כישלון ופשוט יקבלו דחייה מהסביבה הקרובה. ברור לחלוטין שזו מחשבה לא רציונאלית. כמה אנשים נכשלו, חוו אכזבה ופשוט המשיכו. ושוב פעם המשיכו ובסוף הצליחו.

ברור שלא מדובר בלסכן דברים שאין לך או להתחייב על כספים מבלי להבין מה אתה עושה. אבל כשתחשוב על זה רגע לעומק – אם יש לך ידע, אתה מברר ומתייעץ תמידי עם מומחים ואתה נוקט פעולות קטנות ומדודות….


מה כבר יכול לקרות?>>>

יש צעד אחד שאתה יכול לעשות כבר עכשיו ולהתחיל לפעול לקראת השלב הבא שלך, לקראת החלום שלך וזה תמיד יהיה הרחבת הידע שלך וההשכלה שלך בדבר בו אתה רוצה לגדול.

לאחרונה נפגשנו בחבר׳ה שהפעילות שלהם בנדל״ן החלה בשווקים חדשים: ספרד, גרמניה יוון וכמובן ארה״ב (שווקים חדשים) כשניסינו להבין מה גרם להם לפתוח שווקים בכזו קלות ובלי פחד אז גם כאן התשובה לא הפתיעה.

״כשמכירים את עקרונות הבסיס, לומדים את השוק, נוקטים פעולה קטנה ראשונית שמובילה לעוד פעולה קטנה ועוד פעולה קטנה….פתאום הדברים קורים.

הרי בסוף מה כבר יכול לקרות?״

אנחנו מזמינים אותך להצטרף לכנס הדגל של רוברט שמין בישראל ב-16.3, נעבור על כל השלבים הרלוונטיים שלך בדרך להצלחה בהשקעות נדל״ן בשווקים גלובאלים.

בין אם אתה מתחיל ובין אם אתה מתקדם…


להבטחת מקומך בכנס עם כרטיס יחיד או זוגי לחץ כאן>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה