DSC09738

אם אתם לא מקבלים את התוצאות שאתם רוצים בעסק, בפיננסים או בחיים, אתם צריכים לבדוק טוב טוב מי האחראי.

רובנו חושבים שאנחנו 'בשליטה'.. שאנחנו מובילים את חיינו. במילים אחרות, אנחנו חושבים שאנחנו המאמנים והמנטורים של עצמנו. אנחנו מקבלים החלטות לבד ורואים את עצמנו כאחראים, ויחד עם זאת מנסים רוב הזמן, בתסכול, להבין למה הדברים למה עובדים. הסיבה בהחלט יכולה להיות העובדה שאנו מנסים להחזיק בשני הכובעים – מאמן ומנטור.

דמיינו לרגע את קבוצת הספורט האהובה עליכם במשחק חשוב או אולי את הצבא, חיל הים, חיל האוויר בקרב… או אפילו דמיינו את הלהקה האהובה עליכם מבלי שיהיה מישהו שיוביל אותה.  כל האנשים האלו, שחקנים, חיילים או מוזיקאים שעושים את מה שהם עושים בלי הכשרה או משוב כלשהו על מה שהם עושים. איזה בלאגן! ללא הדרכה והכוונה, מעט מאוד היה מתבצע. אם בכלל. למעשה, זה די בטוח שהפעולות האקראיות שהם יבצעו ללא הדרכה יביאו לכאוס מוחלט.

עכשיו דמיינו שכל אחד מהחיילים, שחקנים או המוזיקאים האלו הם 1000 מחשבות שיש לכם בשעה ו-1000 פעולות שאתם עושים ביום. לפעמים זה עובד טוב ולפעמים לא. מי המנהיג? האם הוא יש לו הצלחה מוכחת בבניית עסק גדול? האם למנהיג הזה יש שנים של ניסיון בבנייה וניהול כוח מכירות של מיליוני דולרים? יכול להיות שלכמה מכם יש את הניסיון הזה ושאתם יכולים להיות המדריכים של עצמכם. אבל כדי להגיע לרמה הבאה של הצלחה גדולה, גם המצליחים צריכים מאמן/מדריך חדש שיעזור להם להגיע לשם. 

רובנו לא ניהלנו עסק של מיליוני דולרים, בוודאי לא בהתחלה ולא מיד ניהלנו עסק מצליח אם בכלל. כולנו צריכים מאמן חדש, מישהו שהוא לא אנחנו.

כל אחד, ולא משנה באיזו רמה הוא נמצא, צריך מאמן ומומחה שידריך אותו לשלב הבא במהירות, ביעילות ובהנאה מרובה ככל האפשר.

בוודאי שאפשר גם ללמוד במשך שנים על ידי ניסוי וטעייה (יקרים מאוד ברוב המקרים!) או על ידי מעקב אחרי מנטורים גדולים בתחום אותו אתה רוצה ללמוד. איזה מנטור אתה רוצה? מישהו מנוסה או אתה בעצמך?

הנה כמה דברים שמנטור טוב יעשה עבורך:
1. יראה לך דרך מוכחת ויעילה להצלחה קוונטית.
2. ידריך וילמד אותך אלו פעולות ספציפיות אתה צריך לעשות.
3. ישאיר אותך ממוקד בפעולות פרודוקטיביות.
4. יתמוך בך עם משוב חיובי ברמת העסק והמורל האישי.

לא משנה באיזו רמה אתה נמצא כרגע, ההצלחה שלך ממש מעבר לפינה. אתה פשוט צריך למצוא מאמן מצויין, מנטור או מורה רוחני טוב שלא יפחד לשאול אותך שאלות גדולות כמו "איך אתה מבלה את זמנך?" או "למה אתה מבזבז את הזמן שלך לעשות X ולא לעשות Y?", "מה הן המטרות האמיתיות שלך?" ואולי הכי חושב – "איך מה שאתה עושה היום יוביל אותך לשם?"

אם אתה נמצא בדיוק במקום בו אתה רוצה להיות בכל תחומי החיים שלך, אז אולי אתה באמת יכול להיות המדריך שלך. כל הכבוד!

אבל אם לא, אם אתה רוצה לקחת את חייך לשלב הבא, אתה צריך למצוא מנטור מעולה שנמצא במקום בו אתה רוצה להיות ושיראה לך איך להגיע לשם.

ב-21.3 יתקיים במלון "הרודס" כנס עם רוברט שמין, יהודי אמריקאי, מומחה נדל"ן בינלאומי בינלאומי ופרשן פיננסי מוערך המופיע באופן קבוע ברשתות הטלויזיה בארה"ב. בישראל יש יותר מ-400 תלמידים שלמדו את השיטה שלו ועוד אלפים שהשתתפו בכנסים שנערכו בחמש השנים האחרונות.

אם יש בכם תשוקה לנדל"ן, אם אתם רוצים לבדוק אם הנושא מדבר אליכם או אם אתם רוצים לקחת את עצמכם לשלב הבא של חייכם, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לכנס. לפרטים והרשמה לחצו כאן

 

מתוך אירוע קהילת פרויקט איקס
מתוך אירוע קהילת פרויקט איקס

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה