תואר ראשון או נכס ראשון? כך תהיו יזמי נדל"ן עם עסק משלכם וכסף בבנק

הזמנים משתנים, וכיום בתקופת הקורונה הם משתנים מהר מאוד. אם פעם מסלול החיים היה מסודר וכלל בחינות בגרות-שירות צבאי-לימודים באוניברסיטה, הרי שכיום, בעידן הדיגיטלי, חוקי המשחק משתנים. 

קבלו את תקציר 30 השנים האחרונות בשוק העבודה: משוחררי צבא טסו לטיול מסביב לעולם, חזרו לארץ והחלו ללמוד לתואר ראשון באקדמיה, כדי לרכוש ידע שיעזור להם להתקבל במקומות עבודה בתחום שבו רצו לעסוק. ב-2020 המסלול הזה כבר לא קיים יותר. 

נכון, ישנם אלפי סטודנטים בישראל אשר לומדים באוניברסיטאות ובמכללות, אבל במקביל יש לאותם צעירים שחושבים על עתידם גם אלפי אפשרויות חדשות בשוק העבודה. למעשה, בישראל יש כיום לצעירים לא מעט הזדמנויות לסלול לעצמם – בכוחות עצמם – את המסלול להצלחה. 

השכלה אקדמית היא כבר מזמן לא תנאי להצלחה ולהשתלבות בשוק התעסוקה, אבל השכלה וניסיון בתחום מסוים – כן. העניין הוא שלא צריך ללמוד לתואר ואחריו להתחיל לצבור ניסיון בתחום, כדי לקוות להצלחה שתגיע אולי בעוד כמה שנים. אפשר כיום ללמוד ולהתמחות בתחום תוך כדי הלימודים. בפרק זמן קצר של כמה חודשים אתם יכולים לקבל את כל הכלים והמיומנויות שיהפכו אתכם לבעלי עסק מצליח העומד בזכות עצמו.

חופש כלכלי הינו מצב בו אדם אינו חייב לעבוד למחייתו, וכל הוצאותיו השונות משולמות בדרך אחרת שאיננה עבודה

בתוך פחות משנה תהיו יזמי נדל"ן 

אתם יוצרים את הסטורי של עצמכם ואחד הדברים שמאפיינים את הצעירים של היום – כן, מדברים עליכם פה – הוא הרצון להצליח. ועוד דבר – לראות תוצאות להצלחה הזאת מהר. אה, וכמובן – לתרגם את ההצלחה הזאת לכסף. איך? מה? איפה? מתי? פרויקט X. נדל"ן. ישראל. עכשיו. 

כן, השם נשמע מסתורי, אבל האמת ברורה לכל מי שהתחיל ללמוד בפרויקט X – זאת תוכנית הזנק מובילה לליווי והכשרת יזמים בדרך או בתחילת דרכם, דרך מיקוד בתחום הנדל"ן ועם דגש על עקרונות יזמיים והתפתחות תודעתית. 

הרי אתם יצירתיים, מאמינים ביכולות שלכם ורוצים להצליח, אז זה הזמן לעבוד על זה. במקום תואר ראשון – נכס ראשון. במקום שנים של לימודים ללא ניסיון פרקטי – לימודים וצבירת ניסיון במקביל. כל זה בליווי צמוד של מומחי הנדל"ן והמנטורים של פרויקט X. בתוך פחות משנה אתם תקבלו את כל הכלים העדכניים והמיומנויות העסקיות שמשרתות כל יזם ויזמית בעולם החדש. 

למעשה, אלה לימודים פרקטיים של עולם מורכב ורווי הזדמנויות – עולם הנדל"ן. לימודים שבהם תבינו לעומק ולרוחב כיצד יוצרים שיתופי פעולה, מאתרים הזדמנויות בשוק, מובילים עסקה וחותמים על דיל שיבטיח תשואה ויסייע לכם להתקדם ליעדים הבאים. 

לסגור דיל לפי השיטה שלמדתם

התוכנית שתלמדו כאן בישראל ממוקדת בשוק הנדל"ן האמריקאי, אבל בפועל הבוגרים מיישמים את השיטה והעקרונות היזמיים הנלמדים לשווקים שונים בגזרה הבינלאומית ואפילו לתחומים עסקיים שונים לחלוטין מנדל"ן.

אתם תלמדו עם מנטור אישי, בקבוצה קטנה, רוב הלימוד הוא מהבית, דרך מערכת הלימוד של התוכנית ודרך מדיה חברתית (וואטסאפ ופייסבוק) שבה משתפים קבצים, רעיונות ותובנות. ומה בכיתה? דיוני עומק, סיעורי מוחות ועבודה בפועל. התהליך מוכיח את עצמו. 

שם המשחק בעולם החדש הוא ליווי עד לתוצאה ואתם תגיעו לעסקה הראשונה שלכם תחת פיקוח ועזרת המנטורים, שיהיו שם עבורכם גם אחריה.

התוכנית פרויקט X תלמד אתכם ליישם חשיבה יזמית, ניהול ועבודה בצוות, ניהול, לקיחת אחריות אישית על התוצאות שלכם ופיתוח הזדמנויות לכדי עסקאות. בסיום התהליך אתם תהיו יזמים שמנהלים ומפתחים את העסק העצמאי שלכם בעולם העסקים. אז תואר ראשון או נכס ראשון? 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה

הדרכת נדל"ן בחינם!

הצעד הראשון שלכם בדרך
לחופש כלכלי אמיתי באמצעות נדל"ן