להקדים תרופה לפרישה: המג״ד שפרש מצה״ל והיום מנהל אימפריה של מאות דירות.

שחורי, נשוי למרים ואב לארבעה, אכן קיבל את הבשורה ששינתה את חייו – הוא התבשר כי הוחלט לא לקדם אותו בדרגה. ברגע אחד הוא נכנס לצומת דרכים, שרבים מהמשרתים במערכת הביטחון ובמשטרת ישראל מגיעים אליו בשלב כלשהו בקריירה – ההחלטה אם להישאר או לפרוש? “מחשבות רבות התרוצצו במוחי: אולי אנסה להתמודד בשנה הבאה? מה בינתיים אעשה?”, הוא מספר, “לאן לוקחים את התסכול הזה?”.

במהלך ארוחת בוקר עם רעייתו הוא שאל אותה אם היא רוצה ללמוד משהו חדש ביחד איתו ולהתחיל שלב חדש בחייהם. הם החליטו ללמוד להפוך ליזמי נדל”ן. הרצאה אחת של יזם הנדל”ן הבינלאומי, היהודי-אמריקאי רוברט שמין, פתחה בפניהם עולם חדש. 

הם החלו ללמוד בפרויקט X ומצאו עצמם מוקפים בלא מעט פורשים אחרים מצה”ל והמשטרה, אשר החליטו להצטרף לעולם העסקים וללמוד איך הופכים לאנשי עסקים המתמחים בתחום הנדל”ן. 

אם מישהו היה מספר להם, שבתוך שלוש שנים הם יהיו יזמי נדל”ן ששותפים בלמעלה מ 250 דירות עם אנשי קבע ופורשים, ויובילו למעלה מ 100 משקיעים אל עבר הכנסה פאסיבית יציבה שהולכים אחריהם בלב נאמן, זה היה נשמע להם הזוי.

רוצה לקבל גישה [ללא עלות] לשיטה שבעזרתה הגיע אריה ל-250 דירות?

הזן את השם והמייל שלך מטה ונשלח אליך הדרכת היכרות מקצועית [ללא עלות] על השיטה המוכחת לרכישת נכסים בארה"ב

“מאז שסיימנו את הלימודים השלמנו מספר עסקאות נדל”ן” 

פרישה לגמלאות קשה בכל גיל מבחינה פסיכולוגית, משום שהיא דורשת הסתגלות לשינויים גדולים בחיי היומיום. מרבית האנשים רגילים לקום בבוקר לסדר יום לחוץ ושופע משימות, ועתה הם ניצבים בפני מציאות שבה יש להם חופש מוחלט וזמן פנוי למלא. 

“תוך כדי מחשבות על המשך השירות, על התפקיד הבא, על הדרך שפתאום מקבלת תפנית חדה, נוצר הצורך בחישוב מסלול מחדש”, מספר סא”ל במיל’ שחורי. “לאחר תקופת התבשלות לא קצרה, התחלתי לגבש ביחד עם מרים אשתי החלטה: הולכים לפרישה. מבלבל, מפחיד, חדש, אבל ההחלטה מתקבלת”.

היערכות אישית ומשפחתית היא חלק קריטי בפרישה מתפקידי שירות ויש לתכנן את היציאה לאזרחות היטב, בהיבט האישי, המשפחתי והחברתי. הפורשים מצה”ל בעשור החמישי לחייהם צריכים גם לתכנן את הפרישה מבחינה תעסוקתית – לבחור לעצמם קריירה חדשה שבה ימצו את יכולות הניהול והניסיון שצברו כדי ליהנות משנים של עבודה והגשמה עצמית. עולם העסקים הוא בדיוק המקום שבו כל אותן יכולות ומיומנויות שנצברו באות לידי ביטוי.

עבור אנשים שפורשים מצה”ל או מהמשטרה, או מתכוונים לעשות כן בעתיד הקרוב, עולם היזמות ובפרט יזמות הנדל”ן, הוא עולם עתיר הזדמנויות ובאמצעות פרויקט X ניתן ללמוד צעד אחר צעד, בצמוד למדריכים ומנטורים עתירי ניסיון כיצד לעשות זאת. 

“מאז שסיימנו את הלימודים השלמנו מספר עסקאות בקולומבוס, אוהיו ועוד כמה עסקאות ענק שנותנות לנו בעלות משותפת על 250 דירות במתחמי מולטי פמילי”, הם מספרים, “פרויקט X הגשים לנו כמה חלומות – הפכנו ליזמי נדל”ן ואנחנו עושים זאת יחד”. כל זאת,בתוך כשלוש שנים.

pasted image 0
מרים ואריה שחורי בערב משקיעים

“השינוי התודעתי משפיע על כל תחומי החיים”

המנטור האישי מתאים את הלמידה לקצב ההתקדמות ומייצר מחויבות בין חברי הקבוצה

רוב הלימוד הוא מהבית, דרך מערכת הלימוד של התוכנית ודרך מדיה חברתית (וואטסאפ ופייסבוק) שבה משתפים קבצים, רעיונות ותובנות. בכיתה מתמקדים בדיוני עומק, סיעורי מוחות ועבודה בפועל, כשהמטרה היא ליצור מצב שבו תרגישו משמעותיים בתהליך הלמידה באופן אישי וקבוצתי. 

“החיים שלנו השתנו מאז”, אומרים מרים ואריה, “כל החשיבה על החיים, החשיבה על איך אנחנו יוצאים לרווחה כלכלית בתוך שנתיים, לשים לעצמנו מטרות ולעמוד בהן – הכול השתנה”.

שחורי ניצל את החודשים האחרונים שלו בשירות צה”ל ללמידה בפרויקט X וכשפרש ויצא לאזרחות כבר היה בעל עסק נדל”ני עובד ויזם נדל”ן מצליח. 

כיום הוא מגייס משקיעים פורשי צה”ל כמותו, משמש להם כמנטור ומספק להם מעבר קל לאזרחות. “הכיף בלימודים הוא שהם הרבה מעבר להתמקדות בעולם הנדל”ן”, מסכם שחורי, “בראש ובראשונה אנחנו עוברים תהליך של שינוי תודעה משמעותי ומשמח, אנחנו מרגישים שאנחנו הופכים לאנשים מודעים וטובים יותר. השינוי התודעתי משפיע על כל תחומי החיים שלנו: על תחומי העיסוק, על שעות הפנאי המועטות, על החברים ועל הבחירה להתחיל להנהיג את חיינו, להוביל אותם אל עבר מטרות ויעדים ברורים. לזוגות שרוצים לעשות שינוי משמעותי בחיים שלהם, רוצים להגיע לרווחה כלכלית, לתפוס אחריות על החיים שלהם, אני חושב שהפרויקט הוא באמת תהליך מדהים”.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה

הדרכת נדל"ן בחינם!

הצעד הראשון שלכם בדרך
לחופש כלכלי אמיתי באמצעות נדל"ן