14344753 698214293661908 5086611743503315354 n

אורית בר און, בוגרת פרויקט איקס 8

מי אני?
אני אורית ואני עוזרת לאנשים להשיג נכס מניב והכנסה נוספת, על ידי השקעה בנדל"ן בארה"ב.
מגיל צעיר משך אותי נושא הנדל"ן. אני לא באה מבית אמיד, וזה תמיד היה תמוה בעיני בני הבית אבל עניין אותי מה עולה, כמה ואיפה. המוסף הראשון שתמיד פתחתי, היה לוח המכירות.

כשהתחלתי להשקיע בנדל"ן בארץ ידעתי להבין אם המחיר שלפני הוא מחיר "מציאה", כיוון שהכרתי את השטח משנים של התעניינות קודמת. השקעתי במספר מקומות בארץ ותמיד רציתי לעסוק בזה בצורה מקצועית יותר.

אבל קריירת הספורט שלי, במהלכה הייתי אלופת ישראל 13 שנה ברציפות, נציגת ישראל למשחקים האולימפיים בסידני 2000 ומקום 7 בעולם בג'ודו, שמו את התשוקה שלי לנדל"ן על אש קטנה אבל לימדו אותי על נחישות, התמדה, סימון מטרות והשגתם.

כשפרשתי מספורט תחרותי פניתי ללימודים אקדמיים. סיימתי תואר בהנדסת תוכנה ותואר שני במנהל עסקים‪. במהלך עשר שנים הבאות עבדתי בתעשיית ההייטק כמהנדסת תוכנה אבל משהו היה חסר ואז פגשתי את רוברט שמין, מי שלימים הפך למנטור האישי שלי, מולטי מיליונר יהודי שעשה את הונו בעזרת נדל"ן בכל העולם ובארה"ב בפרט.

החלטתי שאני עוזבת את כלוב הזהב הבטוח והולכת לעשות את מה שאני אוהבת, את מה שאני חולמת… מאז רכשתי עשרות נכסים בארצות הברית, בהתחלה עבור עצמי בלבד ואח"כ עבור משקיעים בארץ וברחבי העולם, דבר שהניב להם בממוצע תשואה של 10% לשנה.

היום אני מכירה את השוק שאני עובדת בו כמו את "החצר האחורית שלי", אני מתמקדת באזורים ספציפיים כדי להיות מסוגלת להבחין בין "מציאה" ל"נפילה". אני נוסעת ונמצאת בשטח, אני קונה בעצמי עבור המשקיעים ישירות מהבנק או מכינוס נכסים ולא דרך חברה אחרת. אני שומרת על המשקיעים שלי ומשתפת אותם בשקיפות מלאה לאורך כל התהליך.

כמו בספורט צריך לעבוד עם המון נחישות אך במסגרת כללים ברורים. אני מסמנת מטרה ומשיגה אותה, בין אם למצוא את הנכס הטוב ביותר עבורך, או בין אם ללוות אותך להשקעה שמתאימה לך ביותר.

איך התחלת?
במהלך השנה האחרונה שלי בהייטק הגדלתי משכנתא על הבית, בתמיכת בן הזוג שלי 🙂 ורכשתי כ 4 בתים בארה”ב סיפרתי לחברים מסביב שרצו שאשקיע גם בשבילם והבנתי שאני יכולה לצאת לדרך עצמאית ולעשות מה שאני באמת רוצה…

מה קרה לך אחרי פרויקט איקס?
הבנתי את המשפט שמי שעובד במשרה מ9:00 עד 17:00 אין לו זמן לעשות כסף, פתאום נפתחו בפני המון אפשרויות – הן לשיתופי פעולה והן ליזמויות אחרות.

אילו סוגי עסקאות את עושה ובאיזה אזור?

אני מתמקדת בממפיס ואטלנטה בנכסים לשכירויות מ-60,000$ ומעלה שנותנים תשואה של 8%-12% בשנה ובנכסים לקנייה שיפוץ ומכירה, אקזיט מהיר על הכסף שמגלמים 15% תשואה ומעלה בשנה.

ספרי על אחת העסקאות שלך:
אני מוצאת עסקאות בעיקר מ WHOLESALERS, בודקת אותם על ידי אנשי מקצוע, מתווכים ושיפוצניקים, ובוחרת לעבוד עם חברות ניהול גדולות שיש להם נהלים ברורים.

collage
תמונות מ INVESTORIT

ספרי קצת על תוכניות עתידיות:
להמשיך לעזור לאחרים לרכוש נכסים מכניסים בארה”ב ולקיים את האיזון בין עבודה לחיים ולמשפחה להנות מהדרך.

(הוידאו צולם לפני כשנה וחצי)

וקצת בפן האישי

מחשבה ראשונה על הבוקר: בדרכ מקבלת את פני בבוקר הבת הקטנה שלי בת ה3, ואני מאושרת שאני לא צריכה לברוח למשרד ויש לי זמן לשיר איתה כל הדרך לגן.
הודיה לפני השינה: על המשפחה שלי, על החיים שיש לי ועל הבריאות.
הרצאה מעוררת השראה: הבמקרה, או שלא המקרה הייתי ברצאה של המנטורית מרשה וידר, אחרי ההפסקה היא העלתה 4 אנשים לבמה, ביניהם אני ומעל במה זו הבטחתי לעצמי (ןלעוד 600 איש בקהל) שעד היומולדת שלי אני עושה שינוי בחיים, חודש אחרי זה התפטרתי ויצאתי לדרך חדשה.
ספר מומלץ: כדי לחיות צריך למות קודם / אלי דרזי
מה או מי מצחיק אותך:סיינפלד, חברים, מונטי פייטון
מדינה אהובה במיוחד ולמה: יפן, מחזירה אותי לימי האימונים בג׳ודו שם שהיתי תקופות שהיו קסומות.
איפה את/ה מוצאים שקט: בים, אני חותרת סאפ וגולשת קייטסרף והקמתי עמותה ביחד עם עוד חברה שבה אנחנו מקרבות ומעצימות נשים דרך הגלישה.

12232926_969101523147018_1421795960228496985_o

שיר שתמיד עושה לי מצב רוח טוב The Nights by Avicii – השיר מדבר על זה שהזמר רוצה להזכר בחיים האלה על החיים שהוא חי ולא על הכסף שהוא עשה…

בעוד 10 שנים אני: אוכל לצאת לפנסיה אבל אמשיך לעבוד כי אני כל כך נהנית מזה.
עצה לחיים: למצוא את הדבר הזה שלא קשור לעבודה, לבן זוג או למשפחה, שעושה לכם ממש טוב.

אתם מוזמנים לדף הפייסבוק של אורית בלחיצה כאן או ליצור איתה קשר לפגישה אישית ללא התחייבות
אורית בר-און בקרסקי  054-7090800 / orit@investorit.co.il

אם גם אתם רוצים להצטרף לתוכנית הליווי פרויקט איקס – הגישו מועמדות עכשיו בלחיצה כאן>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה