לעלות על הגל חלק 2 – נדל״ן זה אופי

מאז שאני זוכר את עצמי, אני נעשה שבוז ועייף לעתים, מהמסגרות בהן החברה מחייבת אותי לחיות. המסגרות הנוקשות והלעתים קרובות לא מתגמלות, גורמות לי לספור את הדקות עד לרגע שבו אגיע לסוף המסגרת, אקפוץ החוצה, אוכל להיות עצמי באמת ולהגשים לי את משאלות הלב.

יש לי תעודת בגרות מלאה וסבירה, מהצבא השתחררתי,  ובסוף גם אצא לפנסיה וארכב על חד קרן או על הארלי דייוידסון, עד לשדות הלא נודע שמעבר למסגרת.

אבל קודם, כך אמר העולם, עליי לחיות בתוכה. ולעתים כאמור, מצאתי את עצמי שבוז מכל העניין.

רווי בתחושת חוסר תכליתיות, מצוי בחוסר מיצוי הפוטנציאל שלי, שחוק ומשועמם, הקפדתי במהלך השירות הצבאי לשחק עם עצמי משחק נחמד בו תמיד תמיד הפסדתי לעצמי, ובו אני סופר את הדקות, השעות, הימים וכל חלקיק זמן שניתן לספור, שבסופו  היציאה מהמסגרת. את המשחק המצאתי לגמרי בעצמי ובבסיס שיחקתי בו על בסיס יומי. לעתים קרובות אפילו הצטרפו אליי חיילים אחרים.

ה22 בחודש מרץ, שנת 2021 – היה תאריך השחרור שלי מצה"ל. ואוח, כמה שאני אוהב אופנועים וחדי קרן,  כך שחיכיתי לתאריך ההוא בציפייה רבה, כזו שאפשר היה לחשוב שבאשמתה הזמן ממש עצר מלכת.

ואיך אומרים? 'תראו איך הזמן לא עובר כשלא נהנים'.

הימים זחלו להם, בקצב של חייל עורפי שעשה שבועיים טירונות, אוכל רק בשק"ם, ומכריחים אותו לעשות אימון שבועי של רבע שעה כדי 'שישמור על כושר'.

האם אתם מזהים את האופציה הפחות אטרקטיבית?

אתן לכם רגע לחשוב…

אז כן, אין לי ספק שכבר קראתם כתבות שכאלה וראיתם את אותו התסריט החוזר על עצמו בכל סרט דרמה אפשרי. אין לי ספק שכבר הבנתם שאופציה מס' 3 הייתה האטרקטיבית ביותר בסופו של יום. אבל נסו להיות אני באותה הסיטואציה, האם אתם מוכנים לקחת סיכון כלכלי כזה? ולהתחייב להמון זמן? האם אתם סומכים על עצמכם מספיק שזה ישתלם ויצליח?

לא פשוט.

ולמרות הכל, משהו באופציה הזו התיישב לי במקום יותר מהאחרות. הפוטנציאל להעצמה, להתפתחות אישית וכמובן, אולי אולי, להכנסה עצומה, רק אם זה מצליח, הקסימו אותי, ולא השאירו מקום לסירוב.

אופציה מס' 3 הייתה הרשמה לפרויקט איקס. תכנית ליווי של 9 חודשים, מלאה במושגים שלא הכרתי, שעולה כסף, ואין הבטחה אמיתית שזה יצליח לי. אבל למה כן בעצם? מכמה סיבות.

וקודם כל, כי נדל"ן זה לא תאוריה, נדל"ן זה אופי.

אם אנחנו סומכים על עצמנו שיש לנו כבני אדם, בראש ובלב, את מה שדרוש – את החומר התיאורטי כבר נוכל ללמוד, ומשם, אני מבטיח לכם, תחושת ההצלחה וההגשמה תגיע.
כשתיארו בפניי את מהלך ההכשרה, הבנתי שמדובר בתחום שמיועד לאנשים עם ביטחון עצמי, כאלה ששואפים להפוך לגרסא הכי טובה של עצמם, שלא נכנעים אף פעם, יודעים לתקשר ברמה הבין-אישית בצורה הטובה ביותר, ולא מסוגלים לחיות בעולם שבו לא רודפים אחרי חלומות.

זוכרים את ה'לייף סטייל' ההוא, מהטור הראשון, זה שנשמע לא ריאלי?
אז באותה שיחה הבנתי, שאם כן יש סיכוי שזה יקרה, זה הסיכוי. ואולי אני עוד לא האיש העוצמתי וחסר הפחד שתואר בפסקה הנ"ל, אבל אם אני רוצה להיות כזה, אני חייב לקחת את הצעד הראשון, וכנגד כל ההיגיון וספרי הלימוד באותה תקופה, ללכת על זה.

כי בפרוייקט איקס ובנדל"ן בכללי, אתה מחליט אם תצליח או לא.
אין לך בוס, אין תעודה שאתה חייב לאחוז ולנפנף בה כדי להצטרף, אין כיסא אליו אתה חייב להגיע, או שעת הגעה שבשביל לעמוד בה יש לפלס את הדרך בין הפקקים הבלתי נגמרים באיילון במשך כמות לא הגיונית של זמן בכל בוקר.
אתה מחליט אם להרים טלפון לארה"ב, אתה לומד להחליט האם הבית הזה שאתה רואה באינטרנט יכניס לך כסף, אתה בוחר את הצוות שלך, ורק אם אתה מאמין בעצמך, גם המשקיעים יאמינו בך.

בקיצור, הרמנו טלפון, ונרשמנו. ותראו מה קרה – שמחה וששון, לילד בן ה-21 יש בית בארה"ב (קיבלתי גם בלון).

אני בטוח שעוד יש סקפטיות בליבכם, זה לגמרי טבעי, הצטרפו אליי להמשך הדרך שלי גם בשבוע הבא, מבטיח לכם שבסוף תבינו מה אתם מפסידים, ויותר מזה, מה אתם יכולים להרוויח.

ככה שאם רצית לשמוע עוד על התוכנית שלנו, מה כל כך ייחודי באיך שהיא עובדת, האם היא תתאים לך, לשמוע חויות מבוגרים, להכיר את המנטורים למחזור הקרוב ולשאול את כל השאלות

אז כדאי לרוץ ולתפוס מקום מכאן>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה