Depositphotos 14273921 m 2015

עוד מילדות לימדו אותנו לעבוד בחברה מסודרת כדי ליהנות מתנאים טובים, יציבות ומשכורת גבוהה. בעצם מקום עבודה יציב המשמש כעוגן איתן לכלכלת המשפחה. אך מרוץ העכברים המדובר לא מתאים לכל אחד, יש כאלה שעושים את הכסף הגדול שלהם מהשקעות נדל"ן, ואפילו משלבים את ההשקעות תוך כדי עבודה 'יציבה עם תנאים טובים'. איך הם עושים את זה? מיד נראה, אז שווה להישאר!

היכן טמונה ההזדמנות המדוברת?

הדרך הטובה ביותר לעשות כסף טמונה בהזדמנות, ולא אין כל צורך בהון עצמי כדי לדרוס רגל, אלא ידע, כלים ותשוקה. אבל השאלה המרכזית היא מאיפה הכסף באמת מגיע, ואיך אנשים מייצרים את המשכורת הנוספת או העיקרית שלהם רק מהשקעות? אז הנה התשובה – ההכנסה מגיעה מאיתור הזדמנויות כמו כספי השקעה שאצל רבים ואולי גם אצלך "נחים" בבנק ומקבלים ריבית אפסית, ובכן בדרכים נוספות. אותה השקעה תאפשר לך לעבוד במקומך, השאלה היא איפה להשקיע והיכן מוצאים הזדמנויות שכאלה בין מגוון האפשרויות הלא ממש בטוחות שקיימות בשוק?

בשביל הכנסה פאסיבית צריך לצבור ידע רבותיי

מלבד מציאת מקום עבודה מסודר, לימדו אותנו גם ש "רק על ידי עבודה קשה אפשר לייצר כסף" נכון? אז כן רבותיי, כדי ליצור הכנסה פאסיבית לאורך זמן, עלינו לעבוד קשה ולצבור ידע, וכמובן ללמוד שיטות חדשניות שרבים לפנינו ניסו, ורק כשהמחסנית שלנו מלאה בידע ואסטרטגיות, נוכל לקלוע למטרה ולמצוא את ההזדמנות הנכונה שתייצר לנו רווחים לאורך זמן, ללא סיכונים. אותה הכנסה פאסיבית תוכל לאפשר לנו לדאוג לבני משפחתנו וליהנות מרווחה כלכלית מבלי להיתקע במקום.

מתחילים ברגל ימין –הכשרה מעשית לנדל"ן, יזמות וצמיחה אישית

כדי לדרוס רגל בתחום, עלינו ללמוד שיטות, אסטרטגיות וטכניקות שיאפשרו לנו להגיע למטרות שלנו. אחת מהן היא הכשרה מעשית לנדל"ן המבוססת על שיטתו של המומחה הבינלאומי 'רוברט שמין', פרשן כלכלי ב- CNN, מחבר רב המכר 'איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא' ומעביר עשרות סדנאות ומפגשים ברחבי אירופה וארה"ב, בהם הוא חושף את הדרך המופלאה שעבר; מחובות לרכישת 1,000 דירות ב- 7 מדינות ברחבי העולם! שמין מגיע לזמן קצוב לישראל ובמהלך שהותו הוא יעניק למשתתפים גישה בלעדית אל מאחורי הקלעים של עולם השקעות הנדל״ן, ויחשוף בפניהם שיטות ודרכי פעולה של המשקיעים המצליחים והגדולים בעולם איתם הוא בא במגע בעבודתו היומיומית.

כיצד בנויה התכנית ולמי היא מתאימה?

כדי להבטיח למשקיעים להגיע למטרות, בנה שמין את תכנית ה- Intro הייחודית המורכבת מכמה שלבים מבטיחים; השלב הראשון הוא כנס מעשי בוא הוא יחשוף מידע מעשה על השקעות נדל"ן מניבות – 4 שעות של תוכן נדל"ני טהור שמביא תוצאות מהשטח ושילמד אותך בדיוק מה צריך לדעת כדי להתחיל לייצר הכנסה מנדל"ן, גם אם אין לך הון עצמי. השלב השני הוא התנסות בדבר האמיתי, שהרי כיום יש לא מעט הרצאות מעשירות המספרות כיצד אפשר לעשות כסף, אולם התשוקה חולפת בתום ההרצאה, כיוון שאין התנסות מעשית. זוהי הסיבה שהשלב הבא הוא 'נסיעת מבחן' הכוללת התנסות בעסקאות אמיתיות מעבר לים.

כדי ליישם את השיטה, תקבלו בונוס – גישה לתוכנית אימון – "Get Rich With Robert", תכנית הדרכה פרקטית ״הלכה למעשה״ המבוססת על רב המכר ״איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא!?״. התכנית כוללת 52 שיעורי וידאו, עם רוברט (כולל משימות ליישום צעד אחרי צעד), בהם בניית מיינדסט עסקי נכון, התנהלות יזמית, תודעת עושר, שינוי אמונות מגבילות, יצירת תכנית פעולה לחופש כלכלי, אימוץ הרגלים של עשירים, יצירת בעלות על נכסים מניבים והרשימה עוד ארוכה.

ההזדמנות ממש כאן! אם לא תתקדם, המצב יישאר כפי שהוא. לפרטים נוספים על התכנית הייחודית >>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה