abstract digital montage of an eye and binary code SF9C O0Hj

יצירת מציאות… תרימו יד אם שמעתם את הביטוי הזה בעבר. אני בטוחה שיש המון ידיים באוויר. לא מעט אנשים היום מדברים על יצירת או בריאת מציאות. מי רוצה לייצר את המציאות האידיאלית בעיניו? אני בטוחה ששוב הידיים באוויר. 

יש המון טכניקות ושיטות כמו לוח חזון, כתיבת המציאות הרצויה, דימיון מודרך, מדיטציות ועוד ועוד. אגב, כולן עובדות. ולא, אני לא עובדת עליכם.

פעם הייתי 'יוצרת' מציאות מבלי שידעתי שזה מה שאני עושה. זה קורה בעיקר כשאנחנו לא יודעים לנהל את המחשבות שלנו או איפה אנחנו שמים את כוונת הלב שלנו. מה זה אומר? חוק הכוונה והתשוקה יסביר לכם 🙂

s3x6292-2152

במסגרת פעילות שאני מעבירה בקבוצת פייסבוק שנקראת 'הקסם-לחיות בתדר חיובי', התחלנו לעבור על החוקיים הרוחניים להצלחה לפי דיפאק צ'ופרה. אגב, קטע מצחיק, עוד לפני שידעתי שהוא מגיע לישראל התחילה הפעילות… והופ, מיד אחרי החוק הראשון או השני ראיתי שהוא מגיע לישראל… מה הסיכוי? גבוה! (כמה פעמים חשבתם על מישהו ופתאום הוא התקשר או הופיע מולכם ברחוב?). עוד מעט תבינו למה.

אחד ההחוקים הכי חשובים בעיניי הוא חוק מספר 5 – חוק הכוונה והתשוקה ואני מעלה לכם כאן את מה שסיכמתי מתוך 'ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים' של דיפאק צ'ופרה (עם תוספות מהניסיון שלי):

כאשר מכניסים כוונה לקרקע הפוריה של הפוטנציאליות הטהורה, אנו מגייסים כוח ארגון אין סופי לעבוד למעננו.

בכל כוונה ותשוקה טמון המנגנון להגשמתה.

ברמה של שדה הקוונטום, אין דבר מלבד אנרגיה ומידע. שדה הקוונטום הוא פשוט שם אחר לשדה התודעה הטהורה (=שדה הפוטנציאליות הטהורה), שדה אשר מושפע מכוונה ותשוקה.

היקום כולו, בטבעו הבסיסי הוא תנועה של אנרגיה ומידע. ההבדל למשל, ביניכם לבין עץ הינו תכולת המידע והאנרגיה של גופכם (זוכרים את המטריקס? J )

בני האדם ניחנו במערכת עצבים המסוגלת לפתח מודעות לתכולת האנרגיה והמידע של השדה המקומי שעליו בנוי גופנו הגשמי.

אנו חווים את השדה הזה באופן אובייקטיבי כמחשבות, רגשות, תשוקות, זכרונות, אינסטינקטים, יצרים ואמונות.

ויחד עם זאת, גופכם אינו נפרד מגוף היקום. למשל, בגוף האדם יש מולקולות ותאים שקשורים לגופנו. הם בעלי תכונות אך מחוברים אלינו, למשהו גדול יותר מהם.

כך גופנו, אנו עומדים כבני אדם אך קשורים בו זמנית לשדה הקוונטום הגדול יותר – היקום.

מכיוון שהתודעה האנושית ניחנה בגמישות אינסופית הודות למערכת העצבים המופלאה שלה, אתם מסוגלים לשנות במודע את תוכן המידע עליו מבוסס גופכם הפיזי.

אתם יכולים להשפיע על תכולת האנרגיה והמידע של גופכם המורחב – סביבתכם, עולמכם, ולגרום לדברים להופיע בו.

השינוי המודע מתחולל על ידי שתי תכונות הטמונות בתודעה: שימת לב (=אנרגיה) ו- כוונה (=שינוי).

כל מה שתקדישו לו תשומת לב, לטוב ולרע, יתחזק בחייכם. כוונה, מארגנת את הגשמתה. היא גורמת לשינוי צורה של אנרגיה ומידע.

תכונת הכוונה על מושא תשומת הלב תביא לסנכרון ומדוייק של אינספור אירועי זמן-מרחב שיחוללו את התוצאה הרצויה, בתנאי שמקיימים את יתר החוקים הרוחניים להצלחה.

במערך הטבע, כל דבר קשור ומחובר במערכת יחסים עם כל מה שבנמצא. הגוף האנושי הוא דוגמה טובה לסימפוניה הזו. תא יחיד בגופנו עושה כ-6 טריליון דברים בשנייה, ובאות עת עליו לדעת גם מה עושים כל התאים האחרים.

מה שמופלא במיוחד במערכת העצבית של המין האנושי, הינה יכולתה לפקד על כוח הארגון האין סופי באמצעות כוונה מודעת. לכוונה יש גמישות אינסופית.
כל עוד איננו מפרים את חוקי הטבע אנו יכולים לרתום אותם כדי להגשים את חלומותינו.

לכוונה יש כוח רב מפני שהיא תשוקה שאינה מחוברת לתוצאה. תשוקה לבד היא חלשה משום שהיא תשומת לב בעלת קשר.

כוונה היא תשוקה הנצמדת כל כולה לחוקים האחרים אבל במיוחד לחוק ההינתקות (חוק רוחני שישי).
כוונה משולבת בריחוק מובילה למודעות ממוקדת בחיים, ברגע ההווה. פעולה המבוצעת במודעות ברגע ההווה היא היעילה ביותר.

כוונתכם לעתיד אבל תשומת לבכם נתונה להווה. קבלו את ההווה כמות שהוא וכוונו אל העתיד. את העתיד תמיד תוכלו ליצור באמצעות כוונה מרוחקת אבל לעולם אל לכם להיאבק בהווה.

5.1

ההווה הוא הפוטנציאליות של זמן-מרחב, חומר ואנרגיה.

כוונה ממוקדת הינה תכונה של שימת לב שאינה סוטה במאום מתכלית הקבועה.

כוונה ממוקדת משמעותה מיקוד שימת לב בתוצאה שאתם מתכוונים אליה בתכליתיות כה נוקשה עד שאתם פשוט מסרבים להתיר למכשולים להסיט או לבטל את האיכות הממוקדת של שימת לבכם.

5 צעדים אותם כדאי לבצע בחוק הכוונה והתשוקה:

1. החליקו אל הפער

5.2

2. כאשר אתם נמצאים במקום הזה שנקרא 'מצבכם הבסיסי' – כאן שחררו את כוונותיכם ותשוקותיכם. במפלס הזה אין מחשבה וכוונה. הכניסו את כוונותיכם לגבי זוגיות, קריירה, בריאות או כל דבר אחר לתוך המרחב הזה, שיתלו אותם שם. המשמעות היא לשתול אותם בקרקע הפורייה של הפוטנציאליות הטהורה.

3. להישאר במצב של התייחסות עצמית (זוכרים? דיברנו על זה בהתחלה) הישארו 'האני העצמי' שלכם מבלי להיות מושפעים מדעתם של אחרים או מביקורתם.

הכי טוב יהיה לשמור על מצב של התייחסות עצמית באמצעות שמירה על תשוקותיכם, כלומר אל תחלקו אותן עם כל העולם (מה שרובנו מכירים היו כ'קוטלי חלומות'). אתם כן יכולים לחלוק אותן עם אדם הרוכש בדיוק את אותן התשוקות וקשור אליכם בקשר כזה או אחר.

4. ויתור על דבקות בתוצאה – אל תצמדו מראש לתוצאה מסויימת ומוגדרת. תהנו מכל רגע במסע החיים גם אם אינכם יודעים מהי התוצאה.

5. הניחו ליקום לטפל בפרטים. ביטחו בכוח הארגון האינסופי של הכוונה שיתזמן עבורכם את כל הפרטים הקשורים בכוונה ששמתם בצעד השני.

s3x-1400-278

אז איך עושים זאת?

1. לערוך רשימה של כל תשוקותיכם. קחו אותה איתכם. הביטו בה לפני שתיכנסו לדממה ולמדיטציה. התבוננו בה לפני שתישנו בלילה וכאשר תקומו בבוקר.

2. שחררו את רשימת התשוקות הזו אל רחם היצירה, בבטחון שגם כשהדברים אינם מסתדרים לפי רצונכם, יש לכך סיבה.

תזכרו, התוכנית הקוסמית מייעדת לכם דברים גדולים בהרבה מפי שאתם יכולים לדמיין.

3. לזכור לנהוג במודעות רגע–הווה בכל מעשיכם. קבלו את ההווה כמו שהוא.

אתם מוזמנים לשלוח אלי שאלות בנושא או להצטרף לקבוצת הפייסבוק 'הקסם-לחיות בתדר חיובי'🙂
בהצלחה לכל היוצרים!

DSC00772

נועה ענתבי-פינטו, מנהלת רוברט שמין בישראל.
אשת נדל״ן ויזמית. יועצת להתפתחות אישית ויצירת מציאות רצויה.
ליצירת קשר מוזמנים לשלוח לי מייל [email protected]

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה