business 3399528 1280

מעניין אותי ממש

איך את קראת

את הכותרת של היום

חיבורים?

חי-בו-רים?

חיבו-רים?

חיבור-ים?

ובטח יש עוד אם רק

נמשיך להשתעשע

אולי

חיב-ו-רים?

חיבורים?

די לחפור

כולה מילה

עם שבע אותיות

רק מילה שמתחברת

לי בראש

במגוון

צורות

זוויות

תנוחות

שונות

משונות.

 

ככה זה בחיים

הכל כך

מופלאים

לפעמים

פחד

לפעמים

דחף

לפעמים

לפעמים

פשוט לא יודעים

מה מסתתר

מאחורי

או אחרי

או אולי בכלל

לפני

ויכול להיות

שייתכן

שבכלל

שבגלל

לא הבנתי כלל

כי הכל

מנותק

ובכלל אין חיבור

יש רק סיפור

אז נכון שקצת

השתעשעתי לי

עם משחקי מילים

וקצת בלבול

ואולי זאת השעה (1:31)

אחת ממש יפה

שעושה לי טוב בנשמה

שעה של

חיבור

זה כל הסיפור

אז הנה כאן

ממש בשבילך

מליבי אל ליבך

אל עבר חלומך.

טוב עוד רגע אחד

הנה הוא כאן…

הרהור:

(מתוך הספר "נקודה" רבות מחשבות בלב אישה)

 

חיבורים. ניתוקים. חיבורים. זהו חודש שלם ויומיים.עברו. אבל מי סופר? אני סופרת. כנראה. כי הנה יש כאן ספר שנקרא ברגעים אלה. וכן אני סופרת אותך. ארבעה שבועות. יומיים שלמים. שני טלפונים ממך. שני סמסים ממך. לא עניתי לטלפון. זה היה לי מאד לא פשוט. נאבקתי לרגע. ושיחררתי. שיחררתי מתוך הבנה עמוקה.שזאת הדרך שלי לאהוב את עצמי. זאת הדרך שלי לבחור בעצמי. זאת הדרך שלי. אני בוחרת בי.בה.כל יום מחדש. שיחררתי כי אם אוהבים מישהו משחררים אותו לא? ככה אמרו בשיר? זה לא שאני עושה כל מה שכתוב בשירים. כי למשל לא אביא לאף אחת זר קוצים כי זה מה שאת אוהבת. ולא אתעורר כל פעם שהדג נחש יגידו שזה הזמן להתעורר. כי אני כבר התעוררתי מזמן. לפני שנים הבנתי שרק אני האחראית הבלעדית על התוצאות שיש לי בחיים. אז אני היחידה שיכולה לשנות את התוצאות שלי בחיים. אני עובדת בזה ממש. עבודה יומיומית רק בלי משכורת של מזומנים. משכורת אחרת וגם שכר יש בבחירה בדרך הזאת של לקיחת אחריות. אחריות על המחשבות שלי. על הכעסים. על הפחדים. על הלב הפתוח והאוהב. על הלב הפתוח והאוהב שמצד אחד יכול להכיל כל כך הרבה אהבה. ומנגד לחוות כל כך הרבה עצב וכאב. אבל רק מתוך מקום של פגיעות ניתן להגיע לעוצמות אמיתיות של אהבה. מה שמוביל אותי בחיים. דרך האמת. דרך האותנטיות. דרך המלך. והמלכה. אני מלכה. מלכה לב אדום. שמנצחת במשחק הקלפים של החיים שלי. אני על הדרך הנכונה. בשביל המרכזי והנכון לי.

מידי פעם יש קצת בורות.מהמורות. סטיות. על הכביש הזה של החיים שלי. אך פניי אל יעד מסוים שהכנסתי בווייז הפנימי שלי. שם הפוקוס שלי. לשם נוסעת. לפעמים במהירות המותרת ולפעמים מאיטה לבדוק. מעל המהירות המותרת זה לא אני בכלל. נראה לי כבר כתבתי את זה פעם אבל לא נורא. חזרתיות היא תכונה נהדרת להפנמת דברים. אז פעם כתבתי שאני כל כך ישרה ואמיתית  אפילו שכשהוויז שואל אותי.״האם אתה הנהג״ לא מסוגלת לשקר לו. עוצרת בצד ומכניסה יעד חדש. לא רק בגלל שאני ישרה פלס. אלא גם בגלל שחיי חשובים לי ואין לי כוונה לסכן אותם.

אפרופו ווייז יש לו גם מן תכונה כזאת מתוכנתת של לזהות התנהגויות חוזרות על עצמן. דפוסי הכנסת יעדים בשעות מסויימות של היום. אז לפני שבועיים כשסיימתי את יום העבודה שלי עלתה לי הודעה האם את רוצה לנווט אליך הביתה. כן כי חצי שנה ברצף זה היה הדפוס שלי. פעם או פעמיים בשבוע סביב השעה 16:00 זה היעד ששמתי לי בווייז. עזבו את הכאב בבטן והכיווץ שעלה לי שבאמת זה לא היעד. זה לא הזוי ״שהאח״ הגדול.הפעם בצורת אפליקציית ניווטים יודע עליי כל כך הרבה מידע ומשתמש בו. בדיוק כמו שההודעות בג'ימייל שלכאורה אנחנו מוחקים. לא באמת באמת נמחקות. הם נשמרות לעד במרתפי המחשבים הענקיים של מעצמת גוגל הבלתי נתפשת. ניתוקים. חיבורים. חיבורים.ניתוקים.

 

ממך.וממך.וממך.וממך. זה לא ארבע פעמים על אותו אחד. כל ממך. מיוחס לאדם מסויים בחיי שבחרתי לשחרר כדי להתקדם בעוצמה ללא ״שאיבת אנרגיות מיותרות״ שמחלישות אותי. שחוסמות אותי. שגורמות לי לעיכובים ועכבות. זה לא פשוט. יש תג מחיר לא בהנחה כשעושים תהליך של שחרור. אך הבונוסים שמקבלים כשמצליחים.בלי ניתנים להסבר כמה הם משמעותיים. האדם מחפש משמעות. כן אני בהחלט מחפשת משמעות בכל דבר. בעיקר בקשר הבין אישי.הזוגי. לכן שיחררתי אותך היום. כי הבנתי שעומק במערכת היחסים בינינו. לא תתאפשר. כן כן. יחסית הבנתי מהר. שישה ימים מאז שפתאום שוב יצרת קשר. הפתעת.נגעת. רצית.הבעת.נעלמת.נאלמת. זרמתי. תקשרתי.התקשרת. נסגרת.שיחררתי. כל פעולה מתקשרת לקודמתה. מי זאת הפעולה הזאת? ולמה היא מתקשרת לקודמתה? היא חברה שלה? מה היא רוצה ממנה? לא ברור.  אתה לא ברור. אני מאד ברורה וגם מדוייקת. יודעת מה צריכה.מה רוצה. מה מוכנה. מוכנה ללכת קצת לישון.למלא כוחות. מוכנה להמשיך בדרך בה בחרתי. לגלות הפתעות. להתחבר לאנשים הנכונים. להתנתק מהאנשים הלא מדוייקים. חיבורים. ניתוקים. חיבורים. נעצמת לי היד וגם העין. גיטן שעאבס.

https://youtu.be/OXKt8RiPg0I

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה