logo 2

תודה על הרשמתך!
להלן הפרטים המלאים אודות הסדנה הקרובה. תוכל להבטיח את מקומך מעמוד זה או לחכות שנציג טלפוני יחזור אליך…

Project X

Test Drive

Hands On Workshop

סדנה מעשית דו יומית, סופר ממוקדת, שתראה לך צעד אחר צעד איך לסגור עסקאות בשיטה מוכחת ולהיכנס, ברגע היסטורי זה, לעולמם המרתק והרווחי של יזמי ומשקיעי הנדל״ן בארה״ב.

(גם אם אין לך הון התחלתי, ניסיון קודם או שהסביבה שלך לא ממש תומכת ברעיון)

.png
000018

הסיבה שלשמה התכנסנו…

 יצרנו מפגשי עומק של עבודה והתנסות, מעין תרכיז איכותי וזמין, שמאגד כמה נקודות ציון משמעותיות בתוכנית ומנגיש אותם ביסודיות למי שבאמת רוצה לצאת לדרך ההשקעות והיזמות. 

מדובר בסדנה של יומיים שלמים אליהם הכנסנו חומר עדכני, תיקי מקרה אמיתיים מהשטח, אסטרטגיות פעולה, נוסחאות לעשייה, תרגולים בקבוצות קטנות עם מנטור אישי, תרגול עם אנשי שטח בארה״ב ועוד ים כלים כדי להוציא אותך עם כל המידע הכי חשוב שכל יזם ומשקיע נדל״ן חייב להצטייד בשוק של היום.

וכדי שגם אתה

תשים את היד שלך על כל הטוב הזה

second
learning

הנה מה שיש לנו להציע לך היום

Project X

Test Drive

Hands On Workshop

ובפנים?

סדנא דו יומית מעשית המעניקה גישה אל מאחורי הקלעים של "איך עושים נדל"ן באמת”. המטרה שלנו לסדנה הזו היא אחת: שתצא עם כיוון ברור – האם אני יזם או משקיע?! ובכל אחד מהמקרים מה עליך לעשות על מנת ליצור לעצמך רווחיות משמעותית מנדל״ן בשנים הקרובות. 

אין לנו כוונה שזו תיהיה עוד סדנה שהשתתפת בה והיה לך נחמד. זה הולכת להיות חוויה יוצאת דופן שלא תשכח להרבה זמן! אתה הולך לקבל מפת דרכים מלאה לסגירת עסקה בארה״ב

אבל יותר מהכל…

V1

אתה הולך לאתר נכס!

V1

אתה הולך לנתח אותו !

V1

אתה הולך למצוא עסקה בפוטנציאל רווח של  5000$ 

V1

אתה הולך למצוא חברת ניהול!

V1

אתה הולך לראות סיור נכס בלייב!

V1

אתה הולך לגלות טכניקות ואסטרטגיות פעולה, עם פרקטיקה מיידית לסגירת עסקאות

 
V1

אתה הולך לנפץ הרבה אמונות בנוגע למה שאפשרי! ובגדול אתה מבצע, טועה, שואל ושוב מבצע…

 

כשלידך יש מי שחונך ועוזר לך להפנים את המידע! כי רק ככה לומדים בתכל׳ס!

  
Robert

הנה מה שהכנו לך שם

יום ב׳ | 01.02 | 17:00-21:30

סשן 1

נצלול אל תוך מוחו של היזם

ונבין מהי גישתו בהקמת עסק גלובאלי, במיוחד בעולם משתנה ואיך עושים התאמות מהר. הדרך הטובה היא לענות על השאלות הכי קשות שלכם וגם נביא כמה שאלות פופולאריות בהקשר של עשיית נדל״ן, השכלה פיננסית וההבדלים המהותיים שכבר ניתן לראות בשוק לפני עידן הקורונה ועכשיו.

סשן 2

מתחילים לעבוד!

בחלק הזה נכיר לך את שיטת F.A.S.T הייחודית שלנו לסגירת עסקאות. מאיתור עסקה ועד שהיא הופכת לרווח. (רמז- F.A.S.T זה לא מהר) בנוסף נקפוץ למים וכל משתתף יאתר יחד עם מנטור עסקה עם רווח פוטנציאלי של 5000$

סשן 3

בחלק הזה נעמיק בשיטה

בחלק הזה נעמיק בשיטה וכבר נתחיל לגעת בבניית הצוות הראשון שלך: מי צריך להיות בצוות שלי, איך להניע אותם לפעולה, איך ליצור בסיס ערכים של שותפות ומחויבות לאורך זמן למרות המרחק והשוני התרבותי. איך לעבוד נכון עם ספקים? וגם נתרגל הגשות הצעה, נעשה בדיקות ונלמד מנגנון קבלת החלטות מהיר שתוך 11 ד״ק או פחות יעזור לך להבין אם להמשיך לסגירה או להמשיך הלאה.

סשן 4

כאן כבר נצלול לעומק!

החשיבה שלך תתחיל להשתנות כי תראה בלייב איך בוחנית עסקה אמיתית בשטח ויחד נבין גם איך אפשר ליפול בקלות כשלא מייצרים מנגנון חזק לפיקוח ובקרה בנקודות הכי קריטיות בכל עסקה - שיפוץ וניהול הנכס! בנוסף נביא עוד כמה מקרים אקטואלים מהשטח. זה אחד הסשנים החזקים ובסופו ניפרד לכמה שעות שינה , אם תצליח להרדם 🙂 למרות שחשוב שתישן כי איזה בוקר הולך להיות לנו…?!

יום ג׳ | 02.02 | 17:00-21:30

סשן 5

בוקר טוב!

האמת היא שיש כאן הפתעה ואי אפשר לפרט יותר מדי רק אפשר לומר שמגדל האמונות המעכבות שלך הולך לעבור שיפוץ מאסיבי. אנחנו קוראים לזה ה- X פקטור של היזם וזה בתכלס מה שגורם לרוב היזמים הבוגרים שלנו להצליח בענק.

סשן 6

הבנת איך לסגור עסקה, מזל טוב!

עכשיו נעמיק בשיפוץ וניהול מרחוק כולל ניהול נכסים, איך עושים את זה נכון?! אחרי שלמדנו את המנגנון לעבודה מרחוק, נתרגל אותו קצת כדי לוודא שהבנת ואתה יכול להתחיל לשחק!

סשן 7

כסף! כסף! כסף!

האמת… מה מרגיש לך כשאתה חושב על המילה הזו? רגש פוזיטיבי? נגטיבי? תכל׳ס, בכל מה שקשור בכסף ובמימון עסקאות אין קשר לרגש. הדרך הנכונה להסתכל על זה היא - אוביקטיבי. ישנו משפט שרוברט שמין תמיד משתמש כשהוא מלמד גיוס כספים - ״לעולם אל תבקש כסף, תבקש חוות דעת!״ למה? ככל שתשמור את עצמך בצד הלומד ,כך תגדיל את הסיכוי שלך שמישהו ירצה להסתכל על העסקה שלך, יקדיש את זמנו ואת דעתו הכנה איך להפוך את העסקה שלך לכזו שירצו להשקיע בה וככה בדיוק תצליח לגייס עוד ועוד קשרים למשקיעים פוטנציאלים שירצו להשקיע בך ובעסקאות שלך. גם כאן יש תוכנית פעולה! אל תדאג ניגע גם בזה:)

סשן 8

החלק הכיפי!

המנטורים וכל הצוות יעלו למוקד, יספרו על דרכם ויענו על כל השאלות הכי בוערות וגם אינטימיות שלך בנוגע לנדל״ן, עסק, שילוב של חיים ועסקים, מנטורינג, הצלחות, כשלונות ואיך הכל מסתדר ביחד בעזרת תשוקה ואהבה לעשיה.

וגם! נציג לך לעומק את תוכנית הדגל היוקרתית פרויקט X ותוכל להתחיל תהליך הצטרפות כבר באותו יום בתנאים מועדפים למשתתפים. לאחר שתבין מה עברת ביומיים איתנו ותראה דוגמאות חיות של לאן אפשר להגיע , תוכל לדמיין מה יקרה איתך אחרי 9, חודשים כאלה.. ואיפה תוכל להיות בעוד שנה, שנתיים שלוש מהיום- אם רק תחליט! האמת שנדבר על התוכנית והחידושים המרגשים שהכנסנו בה עוד הרבה קודם אבל זה החלק המרכזי- וכן, יש לך הרבה מה ללמוד מהסשן הזה.


בנוסף, לאורך כל הסדנה רוברט שמין ייתן את עצת המומחה שלו על כל שלב בתהליך ויאיר אותה בזוית נוספת ע״י עצות זהב , דגשים רלוונטיים וטיפים מעשיים לרוח התקופה מניסיונו העשיר
לאחר שצלח מספר משברים ב-30 שנות פעילותו.

ויהיו גם אינספור דוגמאות של עסקאות שנסגרו (גם לאחרונה בעידן הקורנה)
ננתח ונלמד מה עובד ובעיקר מה לא! ובתכל׳ס החלק הכי טוב בסדנה זה העבודה ביחד. האווירה והדינאמיקה החברתית שנוצרת וההתחייבות שלך להגיע להשתתף ולהיות מחויב.

אולי זה לא הכי מכירתי לומר אבל אתה הולך לזוז על הכיסא ולא תמיד יהיה לך נעים. האמת היא שזו בדיוק הדרך הבדוקה להצלחה כי רק ככה צומחים ומתפתחים .

ICON CONTACT 1

יומיים של סדנא מעשית, בה נוביל אותך יד ביד

לעבר כניסה נכונה לתחום הנדל"ן

לרכישה מאובטחת ושריון מקום בסדנא לחץ על הכפתור

לאחר לחיצה על הכפתור מעלה תועבר לדף רכישה מאובטח

במידה ולא תועבר לדף הרכישה כל המקומות בסדנא נתפסו 🙁

icon02

אילו עסקאות ביצעו מי שיישם
את השיטה אותה תלמד בסדנא?

הנה כמה פוסטים שמעלים לנו חיוך על הפנים

reviw1
reviw2

והנה עוד כמה בוגרים 

שגורמים לנו להתגאות

יש עוד המון פנים להצלחה, גם אתה יכול להיות אחד מהם..

 

מנהלים בכירים

הייטקיסטים

עורכי דין

גולשי סנפלינג

חקלאים

מהנדסים

אמהות

צעירים

מתורגמנים

מנהלים בכירים

מוזיקאים

מטפלים

אנשי ביטחון

מסעדנים

מנהלי ישיבות

מי ינחה את הסדנה?

robert01

רוברט שמין

שמין, יהודי אמריקאי, יזם בנשמתו, מומחה ליזמות והשקעות נדל״ן, פרשן פיננסי ב-FOXNEWS ו CNN, סופר בעל רבי מכר בינלאומיים ומרצה למוטיבציה והשקעות נדל״ן בכל העולם. שמין, עשה את הונו מנדל״ן כשהחל את פעילות הנדל״נית בתחילת שנות התשעים בנאשוויל טנסי שם גדל, מאז ועד היום היה מעורב ביותר מ-1000 עסקאות ב-7 מדינות שונות.

לא מעט מההון שלו, רוברט ייצר לאחר המשבר הפיננסי ב-2007\2008. שנים המדמות את התקופה בה אנחנו נמצאים כרגע.

רוברט פוגש מאות אלפי אנשים ברחבי העולם בכנסים, סדנאות וסמינרים בהם חולק את הבמה באופן קבוע עם מיליונרים ידועים כגון דונאלד טראמפ, רוברט קיוסאקי, דיוויד באך, טוני רובינס ועוד…
בין היתר, עזר שמין ללא מעט בעלי הון משמעותי להגדיל את ההון שלהם עוד יותר, אבל התשוקה האמיתית שלו היא לעזור למי שעוד לא נמצא בקטגוריית ה-"מיליונר\מולטי-מיליונר" לגדול לשם תודעתית ועבור חלק גם כלכלית.

דרך סיפור חייו המעורר השראה, בנה שמין שיטת לימוד ייחודית שעוזרת להמונים להגיע לחופש כלכלי בגישה פשוטה לה הוא קורא "אידיוטים עשירים". בבסיסה עומדת הטענה שלהיות עשיר זה לא עניין של אינטליגנציה אלא עניין של ידע פשוט שלא נגיש לכולם בשילוב פעולות פרקטיות.

היום, שמין, מקדיש את עיקר זמנו לאהבה בלתי מתפשרת של הכשרת אחרים ליזמות, דרך גישתו המשעשעת והייחודית, ולאהבתו הראשונה נדל״ן. שמין מבלה את עיקר זמנו בין מיאמי ביץ׳ שם מתגורר
למדיג׳ין קולומביה אותה מגדיר ביתו השני ושם הוא מעורב בפעילויות של תרומה לקהילה דרך עמותות אותן הקים לתמיכה של נוער בסיכון.

robert01
oren

אורן סופרין

אורן סופרין חי ונושם נתונים ומספרים, יזם נדל"ן ב- DNA שיודע כיצד לנתח שווקים ולמצוא הזדמנויות השקעה רווחיות. אורן בוגר מחזור 17 של פרויקט X, לאחר שביצע 2 אקזיטים מרשימים כיזם טכנולוגי בתחום האונליין. לאחר שהשתקם אורן ממחלת כליות קשה, שבסופה הובילה אותו להשתלת כליה, החליט לחשב מסלול מחדש והעביר את כל פעילותו בשנים האחרונות לתחום השקעות נדל"ן בארה”ב. שם עשה את האקזיט השלישי והגדול ביותר שלו. 

 

היום אורן מנהל 15 יחידות דיור באוהיו, מנהל 40 יחידות דיור דרך קרן פרטית שהקים עם משקיעים ומתמיד לעשות כ-6 עסקאות פליפ בשנה ומעל 20 עסקאות הולסייל בשנה. לאחר שליווה עשרות תלמידים כמנטור בתוכנית, כיום אורן אחראי על כל מערך הפיתוח ומערכת הלימודים בפרויקט X העולמית.

נשוי באושר + 2 . מתגורר בצפון.

 

וכמובן המנטורים התותחים שלנו בתוכנית!

שילוו צמוד את שני הימים האלה בקבוצות קטנות ומעשיות. זו ההזדמנות שלך להכיר מגוון רחב של שיטות עבודה בסוגים שונים של עסקאות ולפתוח את הראש למה אפשרי. 

כולם בוגרי התוכנית ועוסקים 100% מהזמן שלהם בנדל״ן

anat1

ענת

arye1

אריה

shira1

שירה

Issi1

אסי

avi1

אבי

orit1

אורית

galit1

גלית

tamir1

תמיר

yair1

יאיר

meyrav1

מירב

ORI1

אורי

efI1

אפי

הסדנה מועברת בשפה העברית כאשר בסוף כל סשן יהיה סיכום באנגלית של רוברט עם עצות מומחה שהוא ישזור לאורך הסשנים אותם אורן והמנטורים יתרגמו רעיונית למי שיצטרך חיזוק והבנה.

location

איפה ומתי?

מתחילים ביום שני ה01.02  בשעה 17:00 בדיוק! וצפויים לסיים בשעה 21:30

ממשיכים ביום שלישי ה02.02 בשעה 17:00 בדיוק! וצפויים לסיים בשעה 21:30.

הכל מועבר ב-Zoom. בנוחות שלך מכל מקום שתבחר.

do

מה צריך להכין?

S2

מחשב עם חיבור יציב לאינטרנט.

S3

כלי כתיבה

S1

סביבת עבודה כמה שיותר שקטה ולימודית

S4

כוס קפה, שייק או כל דבר אחר שעושה לך טוב וכמובן ראש פתוח

005 1

מה ההשקעה שלך?

עלות הסדנה הדו יומית היא 997 ש״ח (למרות שהיא שווה הרבה יותר)

מחיר מכירה מוקדמת

497 ש״ח.

ניתן להגיע עם שותף במחיר זה

מחיר מכירה מוזלת 

697 ש״ח.

ניתן להגיע עם שותף במחיר זה

מחיר מכירה מוקדמת

497 ש״ח.

ניתן להגיע עם שותף במחיר זה

המחיר יעלה ב-26.01 או מיד כשיתמלאו המקומות לסדנה

ימים
שעות
דקות
שניות
like

למי זה

מתאים?

V1

למשקיעים שרוצים להבין איך לעשות את זה בעצמם ולחתוך בעלויות של גוף השקעה.

V1

ליזמים מתחילים ובדרך, שמעונינים להפוך את זה לעסק רווחי עם מחזור רווחים מפואר ויצירת חופש כלכלי אמיתי

V1

למגייסי כספים שרוצים להעמיק את הידע וההבנה שלהם בתחום

V1

לפנסיונרים שמעונינים לייצר פנסיה מכובדת וראויה יותר

V1

לשכירים ובעלי עסקים שמרוצים מהקרירה ורוצים להוסיף אפיק של השקעות נדל״ן לערוצי ההכנסה הנוכחיים שלהם

V1

למי שכבר ניסה להשקיע בעבר, התאכזב ועדיין לא איבד תקווה

V1

למעונינים בתוספת הכנסה חודשית של כמה אלפי שקלים

V1

לפורשי צה״ל ומפתחי קריירה שניה שמחפשים תעסוקה חדשה, סוחפת ומספקת.

V1

 לנשים וגברים! (למרות שהעמוד הזה לא כתוב כך)

למי זה

לא מתאים?

.png
01חץ
xxx

למי שחושב שהוא צעיר מדי

xxx

למי שחושב שהוא מבוגר מדי

xxx

למי שחושב שזה תחום מסוכן מדי

xxx

לא סומך עלינו שנוכל לעזור לו

xxx

ועוד אלף ואחד תירוצים של למה לא! במקום, איך כן! אז בוודאות לא בשבילך!

אם אתה אחד מאלה

ממליצים לך לראות את הסרטון של טינה המדהימה , בחורה חרשת, בוגרת שלנו שהיא פשוט השראה מהלכת.

זה כאן בודאויים למעלה. (אגב, היא הגיעה ל-TEDX עם הסיפור שלה)

בוא נתאם

ציפיות

הסדנה היא קטנה ואינטימית לכן, אנחנו מחפשים לעבוד עם חבר׳ה חיוביים, סקרנים, שרוצים להתקדם, חשובה לנו אווירה טובה ובעיקר את האנשים הנכונים.

ICON CONTACT 1

יומיים של סדנא מעשית, בה נוביל אותך יד ביד

לעבר כניסה נכונה לתחום הנדל"ן

לרכישה מאובטחת ושריון מקום בסדנא לחץ על הכפתור

לאחר לחיצה על הכפתור מעלה תועבר לדף רכישה מאובטח

במידה ולא תועבר לדף הרכישה כל המקומות בסדנא נתפסו 🙁

RE0

הנרשמים לסדנה יקבלו במתנה

את הספר רב המכר הבינלאומי של רוברט שמין: איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא״ במשלוח עד הבית.

11 1

ואז פתאום שואלים איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא ?

אגב רוברט שמין , המנטור האגדי של הקהילה הזו גרף הון עתק ותהילה מהמידע והניסיון חיים שהוא חולק ברב המכר הזה שתורגם ל-17 שפות ב-27 מדינות.

האמת… גאוני כמה שהוא פשוט.

בהצטרפותך לסדנא תקבל את הספר מתנה עם שליח עד לבית.

רק נספר לך
מה טוני רובינס
אמר על הספר

01 2

“נשימה של אוויר צח... רוברט שמין מביא לספר הזה סיפור רב עוצמה אישית שתופס באופן מידי את תשומת הלב שלך. ספר זה עשיר בטיפים המביאים פרספקטיבה שונה על איך לעשות כסף מחוץ לפרדיגמה של מרוץ העכברים. למנף את כוחם של מערכות היחסים באופן שבו אף אחד לא דיבר מעולם”.

02 1

רק נספר לך
מה טוני רובינס
אמר על הספר

01 2

“נשימה של אוויר צח... רוברט שמין מביא לספר הזה סיפור רב עוצמה אישית שתופס באופן מידי את תשומת הלב שלך. ספר זה עשיר בטיפים המביאים פרספקטיבה שונה על איך לעשות כסף מחוץ לפרדיגמה של מרוץ העכברים. למנף את כוחם של מערכות היחסים באופן שבו אף אחד לא דיבר מעולם”.

02 1

100% אחריות

RE

אם אינך מרוצה, החזר כספי מובטח לך!

אנחנו לא רוצים סתם להעביר לך ידע ריק מתוכן, ומכיוון שאנחנו כל-כך בטוחים בערך העצום ובלווי שאתה הולך לקבל בסדנה, אנחנו לוקחים את כל הסיכון עלינו. בלי חוכמות!

FAS

לכן, אם לאחר השתתפות בסדנא (אפילו בתום היומיים),

 לא תרגיש שסיפקנו את הסחורה ולא קבלת ערך משמעותי, כספך יוחזר לך במלואו, ללא אותיות קטנות. ויותר מזה, תוכל לשמור את הספר אצלך מתנה.

QA

שאלות
ותשובות

נפוצות על הסדנה

נכון, מבחינת היקף התוכן הניתן זה משמעותית נמוך ממה שמקבלים בקורסים שלמים של אלפי שקלים, אבל להרוויח מסדנה כזו זה לא המטרה שלנו כאן. כאמור, יש לנו מטרה אחת כאן והיא לחשוף אותך לעולם הזה של השקעות ויזמות נדל״ן ולעזור לך להבין אם זה מעניין אותך, האם אתה יזם או משקיע וזאת מתוך כוונה כנה שתוכל להמשיך איתנו לתוכניות ליווי משמעותיות יותר.

ממש לא! הסדנה בנויה כך שהיא סוג של סטארטר להתחלה והעמקה לכל מי שחפץ בכך. כן, זה דלת כניסה שמאפשרת להכיר אותנו, את התוכניות שלנו ואת הקהילה הבינלאומית מקרוב על מנת לקבל החלטה ראויה יותר באם לבלות איתנו כמה שנים טובות, אבל זו לגמרי סדנה שעומדת בפני עצמה ומלאה בערך מספק לפעול גם ללא תוכנית המשכית כלשהי!

הבנת מצוין! הסדנה מועברת על פלטפורמת ZOOM. לאחר תשלום תקבל את כל הפרטים להתחברות ובכל שאלה ועניין תוכל תמיד לפנות אלינו גם בטלפון: 052-352-4781 
אפשרי גם בוואטסאפ
אנחנו אוהבים לתת שירות:)

אנחנו מעודדים שותפיות. מניסיון, ראינו שמי שמתחיל בשותפות וזו שותפות מעצימה ונכונה אז אחוזי ההצלחה גדלים משמעותית. לכן, אנחנו מאפשרים להגיע עם שותף ללא תוספת תשלום. תהנו:)

התשובה היא לא! מדובר בסדנה מעשית עם תרגולים אישיים ומידע שאנחנו לא מעונינים לשתף החוצה. וגם זה לא ממש הוגן לעשות את זה למשתתפים שלא רוצים בכך. תבוא מוכן, עם דף ועט, מחשב , ראש פתוח ללמידה ותרגול ותראה די מהר שהמידע זורם אליך ומוטמע דרך הידיים. הרבה יותר חזק מלבנות על אגירת מידע מתוך כוונה לחזור על זה אחר כך כשבינינו! ברוב המקרים זה לא באמת קורה.

ברור שזה לוקח זמן! כבר נכתב והנה לך שוב: 8-10 שעות שבועיות. ולהתמיד בעשייה שיטתית (בדיוק כמו שנלמד אותך בסדנה) לאורןך זמן- עד שתצליח. גם אחר כך להמשיך ולשכפל את ההצלחה שוב ושוב . בקיצור, ברור לך שיש כאן השקעה של זמן ואנרגיה מצידך כן?! אתה לא מצפה לראות כאן איזה קסם או הבטחה חלולה שאפשר להרוויח כסף תוך מספר שעות והחיים שלך משתנים. אם זו הציפייה שלך אז עזוב, זה לא בשבילך.

התשובה היא לא! הכניסה בשלב זה פתוחה רק לחברי הפרויקט. איך מצטרפים לקהילה ומה זה כולל ? על כך נרחיב בסדנה. 

הליווי הוא רק לאורך היומיים של הסדנה ומטרתו לגרום לך להטמיע ולהבין לעומק את המידע המועבר כדי שתוכל לעשות זאת  בעצמך אחר כך, ללא עזרתנו.
ברור לך שבעלות כזו מזערית לא נלווה אותך גם מעבר?!:) בכל מקרה, אחרי יומים כאלה תבין לבד לאן אפשרי להגיע כשיש לידך את הליווי הנכון וכמובן אם יתאים לשני הצדדים(מותנה ברצון מצידך ובראיון קבלה מצידנו) אולי נמשיך יחד למסע ארוך ומרתק, שם כמובן נלווה אותך ובעיקר נראה לך לאן להסתכל ואיך לעשות.

כמובן! אפילו מומלץ. יכול לעזור אם כבר עכשיו תתחיל לאסוף את השאלות שלך לקראת הסדנה. אתה תקבל מענה להכל!

בקצרה על סדנת

Test Drive

N01

סדנת טסט דרייב מטרתה לתת לך את כל המידע הדרוש והכלים בשוק של היום כדי להבין כיצד משקיעים בנדל״ן, כיצד להתחיל כיזם ואיך אפשר לפעול גם ללא ניסיון קודם או הון התחלתי.

N02

הסדנה דו יומית ואינטימית מועברת בזום וכוללת תרגולים בליווי של מנטורים מנוסים ופעילים בנדל״ן בשוק האמריקאי.

N03

הסדנה תתקיים ביום שני ה-01.02 בין השעות 17:00- 21:30 וביום שלישי ה-02.02 בין השעות 17:00- 21:30.

N04

מהות הסדנה הינה התנסות בתוכנית היוקרתית של קהילת פרויקט X ובמהלכה תוצג אפשרות להצטרף לתוכנית המלאה בגרסה חדשנית, מתקדמת ובתנאים מועדפים למשתתפים.

N05

עלות הסדנה היא 497 ש״ח במכירה מוקדמת, כולל משלוח של ספר פיזי עד הבית ואחריות מלאה לשביעות רצון. (במחיר זה ניתן להגיע עם שותף)

logo 2

רכישה מאובטחת

1
Project X - Workshop - Single
Project X - Workshop - Single × 1
-
+
597.00
x

סכום ביניים 597.00
סה"כ 597.00 (כולל 86.74 Tax)

פרטי חשבונית

כתובת למשלוח הספר

פרטי תשלום

כל העיסקאות מאובטחות ומוצפנות, פרטי כרטיס האשראי שלך לא יישמרו על שרתי החברה.  • תשלום בכרטיס אשראי

אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך!
הפרטים האישיים שלך ישמשו לביצוע הרכישה , תמיכה במוצר ובשימוש שלך באתר וכל זאת על פי תנאי השימוש.

* 100% Secure & Safe Payments *
הרכישה שלך
1
Project X - Workshop - Single
Project X - Workshop - Single× 1
-
+
597.00

סכום ביניים 597.00
סה"כ 597.00 (כולל 86.74 Tax)

רכישה בטוחה!

הרכישות מתבצעות באמצעות קארדקום - מערכת הסליקה המתקדמת בישראל!

© Copyright 2020. All rights reserved

גלילה למעלה