house 2943878  480

אנשים אוהבים לספר סיפורים על הדג השמן שתפסו, הבונוס הגבוה שקיבלו בעבודה, העמלה השמנה שהשיגו מסגירת העסקה או הגאדג'ט החדש שאין עדיין בארץ והם הצליחו להשיג!

כך גם בנדל"ן, אנשים אוהבים לדבר על העסקאות הכי גדולות שהם אי פעם עשו!

ואם אפשר ללמוד מזה אז בכלל יש כאן חגיגה…

למשל העסקה הגדולה ביותר שרוברט שמין עשה הייתה במרסיי- צרפת. מדובר בשטח שנקנה ונבנו עליו 300 יחידות דיור.  עסקה שלקחה שנתיים ושילשלה לכיסם של היזמים המעורבים בה כמה עשרות מיליוני דולרים ברווח נקי.

והאמת שזה סיפור מעניין שמעורבים בו כמה יזמים ואפילו ״איך לא?!״ ישראלי אחד, מפקד טנק לשעבר ממלחמת ששת הימים 🙂

רוברט שמין מתבל את הסיפור הזה עם הרבה הומור ולמידה אבל בשורה התחתונה זה פותח לך את ההבנה שזה אפשרי לחשוב בגדול ולא צריך יותר מאשר ראש פתוח, חשיבה יזמית ועשייה מתמדת שמטבעה תפגיש אותך עם עוד ועוד הזדמנויות…


כמובן שתוכל לשמוע על כך בכנס הקרוב>>>

ביצוע עסקאות גדולות זה דבר מדהים, וזה גם מה שהופך את זה לסיפור נהדר, אבל כשאתה בונה עסק נדל"ן, אתה צריך לשמור על תזרים מזומנים קבוע כדי לשלם את החשבונות שלך בזמן.

בדיוק בגלל זה, הרבה עסקאות קטנות או בינוניות חשובות לא פחות (למרות שהן הרבה פחות "נוצצות") מעסקאות שנותנות לך תהילה והון.

Designed by Freepik

והנה ההמלצה של רוברט שמין לעניין: 411

אם אתה כבר בנדל״ן או מתכנן להיכנס לתחום בקרוב, לפניך דרך פעולה אפשרית ומומלצת שנקראית – 411.
ממש כמו האינפורמיישן בארה״ב 🙂

4 – תעשה 4 עסקאות קטנות כלומר כאלו שהם ה- bread&butter שלך… לפי המיקוד שבחרת לעצמך.
זה יכול להיות עסקאות השבחה (פליפ) קטנות, עסקאות לשכירות או כל דבר כזה אחר שנמצא  במיקוד העסקי הנדל״ני שלך.

1 – תעשה עסקת השבחה (פליפ) גדולה יחסית מהרגיל או עסקת הולסייל אחת.
למי שחדש כאן ולא יודע מה זה הולסייל אז מדובר בנכס שמוצאים מתחת למחיר השוק, מורידים אותו על חוזה עם נקודת יציאה וזמן בדיקה של בין 10-20 יום על הנכס. בזמן הזה מוצאים קונה שרוצה לקנות את הנכס כאשר על זה מוסיפים רווח קטן.


בכנס הקרוב רוברט שמין מרחיב ומלמד את הקונספט עם הסבר מעמיק יותר>>>

1- תעשה עסקה אחת ענקית (ביחס אליך). זה יכול להיות בניין מגורים גדול, מרכז מסחרי, מלון או פרויקט בנייה (גדול). כל העניין זה לפעול במחזוריות כזו כאשר הרעיון הוא להקצות רק אחוז מסויים מהזמן שלך עבור עסקאות גדולות ומיוחדות.

חלק מהמשיכה אליהן היא שניתן למצוא אותן לעיתים נדירות.
בנוסף, זה תמיד ידחוף את העסק הנדל״ני שלך להתפתח למקומות חדשים ואותך, כיזם, זה ישמור תמיד בצמיחה!

ייתכן ואתה קורא את השורות האלו ואתה אומר לעצמך "נחמד אבל מה לי ולזה… נשמע לי דימיוני ולא אפשרי…." – אז דע לך שרוב עשירי העולם התחילו עם הון של פחות מ- 1000$.

יותר מזה – גילינו שללא הון עצמי כלל  היכולת שלך לגדול ולהצליח היא גבוהה יותר כי זה מצריך ממך לחשוב יותר ולפתח כישורים ומיומנויות יזמיות שלא היו מתפתחות לעולם כאשר נשענים על הון קיים.

בכנס הקרוב שלנו ב- 21.12 תוכל לשמוע הרבה סיפורים עכשוויים ומטורפים של יזמים ומשקיעי נדל"ן בוגרי התוכנית של רוברט שמין. מי יודע… אולי גם תוכל להנות מנטוורקינג שיפתח לך כמה דלתות!

זה לגמרי הצעד הראשון שלך להתחיל לפעול בענק!


אני רוצה לבוא לכנס>>>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה