photo 1513205388059 70503231f42f

ברוכים השבים למסע משותף ב-4 הנתיבים, הפעם אני רוצה לדבר אתכם על הקשר בין כסף לקרח, הרבה אומרים זמן שווה כסף ולמעשה יוצרים משוואה במוח שמגבילה את היכולת שלהם להרוויח הרבה כסף ואני רוצה היום לדייק את המשוואה הזו כדי להסיר אחת ולתמיד את החסם שיש להרבה אנשים אל מול הנושא של כסף ולאפשר להם להיפתח ולקבל אותו בכמויות הולכות וגדלות אל חייהם.

מקרה שהיה כך היה עם מתאמנת שיש לה ערך עצום לתת לעולם ועדיין כשמדברים על כסף היא מקבלת חררה, מתכווצת ולא רוצה לדבר על זה. חיפשתי דרך להמחיש לה את נושא הכסף ומצאתי אנלוגיה שפתחה את הסכר ואפשרה לה לעשות סחר 🙂
ולעבור למשוואה של ערך = כסף.

H2O

למי שלא יודע H2O זו תרכובת כימית של מולקולת מים שמורכבת משני אטומים של מימן ואחד של חמצן, מים זה הבסיס החומרי לכל צורות החיים המוכרות, אך מהו הבסיס הרוחני לכל צורות החיים המוכרות ומה הקשר שלו למים?

 כמו שכתבתי במאמרים קודמים על פי הקבלה וחוכמות אוניברסליות נוספות בעולם, למעשה הבסיס הרוחני הוא אנרגית חיים (אהבה) שבקבלה קוראים לה ״אור״ שהוא למעשה הדבר האמיתי אותו אנחנו מקבלים ונותנים בעולם ול״אור״ יש ייצוג בעולם החומר אותו ארצה להציג במאמר זה.

למים יש שלושה מצבי צבירה

גז, נוזל ומוצק

אדים, מים וקרח

הנה אנחנו מתקרבים להסבר לכותרת המשונה של המאמר 🙂 קצת סבלנות ואנחנו שם.

מה הקשר בין אדים, מים וקרח לתרכובת המקורית H2O?

למעשה זה אותו החומר במצבי צבירה שונים.
מה מבדיל בין מצבי הצבירה השונים הללו?

ניחשתם נכון, רטט, תדר, מהירות תנועת החלקיקים. כלומר ככל שהרטט גבוה יותר כך החומר ״פחות״ מוצק.

אז הנה זה מגיע…

למה קרח שווה כסף?

למעשה אם מסתכלים על ה״תרכובת״ הרוחנית שנקראת ״אור״ גם לה ישנם מצבי צבירה שונים והם:

גז, נוזל ומוצק

אנרגיה, זמן וכסף

כאשר אנחנו משקיעים אנרגיה בזמן, כלומר מבצעים פעולה של נתינה ששווה ערך למישהו, נותנת לו פתרון לבעיה או מענה לצורך, התוצאה של זה תהיה כסף.

כלומר המשוואה אינה זמן = כסף אלא –

אנרגיה X זמן = כסף

כל עוד האנרגיה שמושקעת היא בעלת ערך עבור מישהו שמוכן לשלם עבורה כך נרוויח יותר כסף, כלומר ככל שהערך הניתן גדל אנחנו מרוויחים באותו זמן יותר כסף.

חשוב להבחין בין מה שאנחנו מעריכים כערך לבין הערך הנתפס, כלומר כמה אנשים יהיו באמת מוכנים לשלם עבור אותו ערך בלי קשר לזמן העבודה ואת זה אפשר לבדוק על פי מודל 4P שדיברנו עליו במאמר אחר ולהתחיל בצעד של פיילוט לבחינת הערך הנתפס.

אז בואו נפסיק לומר "אין לי מספיק זמן" ונתחיל לחשוב ״איך להגדיל את רמת האנרגיה שלנו״ (שינה, אוכל, מודעות, תשוקה, חזון) ונשאל את עצמנו ״איך להשקיע את האנרגיה בצורה חכמה שתהיה בעלת ערך עבורי ועבור אחרים כך שב״אותו זמן״ נוכל לתת יותר ערך ,לקבל ולהרוויח יותר כסף".

כאשר אנחנו פועלים מתוך תשוקה ואנרגיה גבוהה אנחנו לא מרוויחים רק כסף אלא אנחנו למעשה נהנים מאיכות אחרת של זמן ומתמלאים באנרגיה ויוצרים מעין ״גנרטור-מחולל ערך״ שעוזר לנו לעשות השקעה חוזרת בעצמנו ומשם להעלות עוד את רמת האנרגיה וכך בספירלה עולה וגדלה להנות מאיכות חיים גבוהה יותר עם רווחה הולכת וגדלה.

אתגר משותף

 תעצרו לרגע וחישבו איפה הקונספט הזה פוגש אתכם בחיים האישיים שלכם?

שאלו את עצמכם:

מה אתם יכולים לעשות כבר עכשיו כדי להעלות את רמת האנרגיה שלכם?

מה אתם יכולים לעשות כדי להעלות את הערך שאתם נותנים?

תנסו את התשובות שאתם מקבלים ותראו, האם משהו השתנה באיכות הזמן שלכם? האם משהו השתנה בתגמול שאתם מקבלים?

זכרו: הכל זה נתינה וקבלה של אהבה במצבי צבירה שונים לכן תמחור מדויק של הערך שלכם ייצור איזון של קבלה ונתינה בחייכם ויעזור לכולם לחיות חיים מאוזנים יותר וברווחה הולכת וגדלה.

בהצלחה!

נ.ב הרבה אנשים שקוראים את המאמרים שואלים אותי איפה אפשר להמשיך ולתרגל את התכנים אז אני מתרגש להציג את:

Team8 MasterMind

מפגשים חודשיים בהם נשב בקבוצות של 8 אנשים ונעזור אחד לשני להתפתח ברמה האישית והעסקית, בכל מפגש מעלים אתגרים, נהנים מהידע והניסיון המצטבר של הקבוצה ויוצאים עם תכנית פעולה ליישום בחיים או בעסק.

 

אם מעניין אתכם להצטרף כאורחים במפגש התנסות [ללא עלות]

אתם מוזמנים ללחוץ על הלינק הבא ולשריין מקום במפגש הקרוב >> 

  ]]>

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה למעלה